dodano: 2017-09-11 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONE

The Evil Within 2 na nowym gameplayu

Autor: nocarz
The Evil Within 2 na nowym gameplayu
1

Za nieco ponad miesiąc swoją premierę będzie miało The Evil Within 2. Z tego wynika, że kolejny hit wypełni nam smutne jesienne wieczory, a i każdy znajdzie coś dla siebie od strzelanki po horror.
 
The Evil Within 2 stworzone zostało przez mistrza survival horrorów Shinji Mikami. Ten zdolny 52 letni Japończyk odpowiedzialny jest za takie serie jak Resident Evil, Dino Crisis i właśnie The Evil Within. Pierwsza część  została entuzjastycznie przyjęta przez graczy oraz recenzentów, więc Mikami przekuł to w kolejny sukces, tworząc kontynuację. Druga odsłona ma być jeszcze mroczniejsza, jeszcze straszniejsza oraz ma zawierać sporo dodatkowej zawartości, ale ma być też mniej przekombinowana (taka drobna wada pierwszej części).
 
Protagonista ma być mniejszym egoistą i będzie napotkanym postaciom z chęcią pomagać. To mają być jedne z misji pobocznych, a za ich wykonywanie zbierać będziemy mnóstwo ciekawych rzeczy, ale i tych bardzo nam przydatnych w przetrwaniu. Poniżej znajdziecie ponad 50 minutowy materiał, na którym pracownicy Bethesdy oraz Tango Gameworks bawią się wraz z głównym bohaterem Sebastianem Castellanosem.
 
The Evil Within 2 ukaże się 13 października 2017 roku na PC, PS4 oraz XONE.
 
 
ogolny

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-18 22:10:14

Genialnie to wygląda, świetny klimat i dobra akcja.