dodano: 2017-07-27 10:00:02
PCPS4PS4 PROXONE

The Evil Within 2 na oficjalnym zwiastunie

Autor: agusia16
The Evil Within 2 na oficjalnym zwiastunie
2

W połowie października swoją premierę będzie miała kontynuacja survival horroru studia Tango Gameworks, nosząca tytuł The Evil Within 2. Projekt został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie.
 
Ta niezwykle klimatyczna gra, jest kontynuacją losów detektywa Sebastiana Castellanos'a, który w swoim życiu stracił wszystko, także córkę o imieniu Lily. Gdy pojawia się szansa jej odzyskania, mężczyzna wkracza do mrocznego świata STEAM, w którym roi się od niebezpieczeństw i sytuacji zagrażających życiu, z którymi będzie musiał się zmierzyć.
 
Projekt, o którym wspominał już Tamer przy okazji tegorocznych Targów E3 klik, to gra, w której przed zagrożeniami będziemy mogli bronić się za pomocą broni, ale i zastawiając pułapki. Nie musimy jednak walczyć.  Przemykając, chowając się w cieniu i skradając,  unikniemy czegoś, co kryje się w cieniu. 
 
The Evil Within 2 dostępna będzie na platformie Steam. Już dziś można ją zamówić w przedsprzedaży, zyskując tak zwany "pakiet ostatniej szansy", zawierający: pistolet półautomatyczny, Komponenty rzemieślnicze i apteczkę.
 
Karta gry na Steam - przedsprzedaż
 
 
 
 

 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (2):
avatar Crispio
dodano: 2017-07-27 12:42:30

Trailer z E3 był cholernie klimatyczny i normalnie miałem gęsią skórkę ;) :D

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-27 11:44:54

Chętnie zobaczę nową alternatywna rzeczywistość i po przemykam sobie tu i tam.