dodano: 2018-01-12 07:40:01

The Forbidden Arts na początku lutego w Steam Early Access!

Autor: AnoX
2
The Forbidden Arts na początku lutego w Steam Early Access!
The Forbidden Arts od Stingbot Games już za mniej niż miesiąc pojawi się na Steamie w ramach programu Steam Early Access. Kiedy pojawi się pełna wersja?
 
Phoenix już 7 lutego 2018 roku będzie miał okazję wyruszyć w niesamowitą przygodę, która dostarczy nam sporo przyjemności ze zręcznościowej oraz lekkiej zręcznościówce. 
 
Studio pomimo dosyć ograniczonych osiągnięć graficznych, studio chce przedstawić nam ciekawą opowieść, w której nie będzie brakować stylu oraz humoru, który nie jest niestety szeroko dostępny w naszej branży.
 
- The Forbidden Arts jest w swej istocie jesteś opowieścią o młodym mężczyźnie, który próbuje się odnaleźć - mówi Sterling Selover, założyciel i wizjoner, Stingbot Games. - Poprzez pokonanie fizycznych i mentalnych wyzwań z pomocą swoich towarzyszy, Phoenix dowie się o prawdziwej mocy kryjącej się w nim. -
 
The Forbidden Arts pojawi się we wczesnym dostępie już 7 lutego 2018 roku na Steam w cenie 10 dolarów. Pełna wersja ukaże się na początku 2019 roku na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4 oraz na komputerach osobistych.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-12 12:49:00

Klimat aż się wylewa z ekranu;) zręcznościówka coraz mniej więcej trzeba się cieszyć z tych dobrych, kiedyś to się człowiek godzinami zagrywał w takie tytuły.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 10:55:15

W takie gry grałem 20 lat temu. To nie miejsce i czas na tego typu produkcje moim zdaniem.