dodano: 2019-03-14 20:50:02
PC

The Forgotten City zadebiutuje w tym roku. Jest nowy filmowy zwiastun

Autor: agusia16
The Forgotten City zadebiutuje w tym roku. Jest nowy filmowy zwiastun
0

The Forgotten City, przygodowa gra akcji z elementami RPG, nowa wersja moda zaprezentowana na nowym zwiastunie filmowym. Premiera gry pod koniec roku.
 
O tym niezwykle popularnym modzie, który jako jedyny otrzymał prestiżową nagrodę National Writers 'Guild, stworzonym na silniku graficznym Unreal Engine, posiadającym wszystkie elementy znane z modu, wzbogacone o nowe aspekty i niespodzianki, w tym inne sposoby i mechaniki walki, takie jak wspinanie się po ścianach, zupełnie nową muzyką orkiestrową, profesjonalną wersję językową i animacje motion capture, wspominaliśmy wam przy okazji zeszłorocznych targów E3
 
Dziś po raz kolejny zagłębiamy się w temat, przekazując Wam informację, iż ulepszona wersja moda, który pobrany został przez graczy w ilości ponad 1,6 miliona, swój debiut na platformie Steam, ale i także na konsolach Xbox One będzie miała pod koniec 2019 roku. Kilka dni temu twórcy zaprezentowali także nowy filmowy zwiastun, który znajdziecie poniżej.
 
W grze zagłębiamy się w tajemnicę morderstwa w mistycznym mieście, położonym gdzieś głęboko pod ziemią, w którym uwięzionych zostało dwudziestu sześciu odkrywców, który zostali ukarani śmiercią za złamanie tajemnego prawa. 
 
The Forgotten City zadebiutuje na Steam w wersji na PC oraz na konsolach Xbox One pod koniec 2019 roku. 
 
Odwiedź kartę gry na Steam
 
Strona oficjalna
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama