dodano: 2017-12-11 12:00:01
PS3PS4PS4 PRO

The Last of Us: Part II ukończone w 60% Co jeszcze dowiedzieliśmy się?

Autor: nocarz
The Last of Us: Part II ukończone w 60% Co jeszcze dowiedzieliśmy się?
12°
1

Podczas odbywających się w Anheim PlayStation Experience 2017, został przeprowadzony panel dyskusyjny poświęcony grze The last of Us: Part II.
 
W panelu tym wzięli udział: reżyser gry Neil Druckmann, współscenarzystka gry Halley Gross oraz Ashley Johnson i Troy Baker, którzy ponownie wcielają się w Ellie i Joela. W trakcie można wyłapać sporo informacji na temat fabuły oraz całkowicie nowych bohaterów. Niespodzianką był także występ wspomnianych aktorów przed rozpoczęciem panelu.
 
A teraz garść konkretów. Praktycznie większość fabuły ma rozgrywać się w Seattle, a także zostały wprowadzone nowe postacie. Autorzy mają świadomość, że sporo nowych rozwiązań wraz z niektórymi niuansami fabularnymi, mogą nie przypaść graczom do gustu, a już szczególnie tym, którzy są fanami pierwszej odsłony. Dlatego więc mają wprowadzić bardzo intuicyjny system narracji, ale na szczegóły każą nam jeszcze czekać.
 
Neil Druckmann powiedział też, że żaden z bohaterów nie jest całkowicie bezpieczny, a cała historia to bardzo cienka linia pomiędzy wyborami gracza, a poczuciem pewnej dozy sprawiedliwości. Współscenarzystka stwierdziła także, że sukcesem pierwszej części było wykreowanie bohaterów, którzy w każdej praktycznie chwili musieli dokonywać skomplikowanych i trudnych wyborów mając świadomość zagrożenia.
 
Halley Gross podkreśliła, że celem jej zespołu jest stworzenie postaci autentycznych, z krwi i kości, podkreślając rodzące się konflikty w trakcie zmieniającej się sytuacji. Reżyser zdradził, że gra jest ukończona w 50, a może i nawet 60%, a przy tym, że produkcja jest spora. Natomiast Naughty Dog będzie musiało niebawem połączyć wszystkie elementy z produkcji i uzyskamy wtedy pełny obraz i ostateczną całość gry.
 
Na koniec też Druckmann stwierdził, że developer nie porzuci pojedynczego gracza, a kolejnych nowości z The Last of Us: Part II możemy spodziewać się na targach E3 w 2018 roku.
 

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-11 17:26:59

Wiadomo po poprzedniej grze czego się spodziewać więc z gameplayem się śpieszyć wcale nie muszą. najważniejsze aby za wiele nie pokazali i nie spoilerowali przed premierą, niech nas po raz kolejny pozytywnie zaskoczą. czekam aby po raz kolejny mnie emocjonalnie zmiażdżyli. O ścieżkę dźwiękową się martwić nie musimy:) Większość roboty już za nimi więc długo czekać nam nie karzą:) oby polski dubbing ponownie był tak genialny. Oby zbyt bardzo nie postarzyli postaci bo tak jak wyglądali bardzo przypadli mi do gustu.

Reklama
Reklama