dodano: 2018-02-12 10:00:02
PC

The Lighthouse z nowym zwiastunem

Autor: agusia16
The Lighthouse z nowym zwiastunem
2

The Lighthouse, mroczny, niezależny thriller psychologiczny utrzymany w konwencji horroru już wkrótce będzie miał swoją premierę na platformie Steam.
 
Gra, o której mieliśmy już przyjemność wspominać na łamach naszego serwisu przy okazji kampanii na Kickstarterzepierwszego zwiastuna oraz filmu z wersji demonstracyjnej alfa zaprezentowana została na kolejnym krótkich wideo. The Lighthouse zadebiutuje już wkrótce na platformie Valve na PC, ale także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 
O fabule wspominałam już przy okazji kilku dostępnych na stronie newsów, przypomnę zatem tylko, że wcielamy się w detektywa, który siedem lat temu stracił ukochaną córkę. Kolejnej rocznicy jej śmierci otrzymuje nowe zlecenie zawodowe. Zostaje poproszony o odnalezienie dziecka, które ostatni raz widziano w miejscowej latarni morskiej. Oczywiście podejmuje się zadania i wkrótce przybywa do tego mieniącego się złą sławą miejsca. 
 
Gra już wkrótce będzie dostępna, ale już dziś można ja dodawać do listy życzeń na platformie Steam. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-12 20:15:05

No niewiele widać na tym trailerze. Liczę na przerażający i psychodeliczny mroczny klimat.

avatar TOM3K
dodano: 2018-02-12 14:52:44

Nie wiem jak sama gra będzie się prezentować ale pierwsze moje skojarzenie to od razu Alan Wake a chwila po tym Ethan Carter...