dodano: 2018-08-09 16:00:02
PCPS4PS4 PRO

The Quiet Man nowe materiały z gry Square Enix

Autor: nocarz
The Quiet Man nowe materiały z gry Square Enix
1

Po ostatnich targach E3 gracze powinni poczuć się usatysfakcjonowani z powodu ilości zaprezentowanych i zapowiedzianych nowych produkcji.
 
Square Enix przedstawił wtedy zwiastun tajemniczej produkcji. Po prezentacji fani zaczęli doszukiwać się raczej kontynuacji jednej z poprzednich produkcji. Nic bardziej mylnego ponieważ Japończycy właśnie dostarczyli sporą garść screenów, na których zobaczyć możemy trochę postaci, walkę oraz kilka miejscówek. Niestety nie ma żadnego zapisu z rozgrywki i jedynie można się domyślać z grubsza w co będzie nam dane grać.
 
Tym niemniej na oficjalnej stronie gry można przeczytać, że wcielimy się w Dane'a, który walcząc będzie musiał odkryć jakie motywy miał zamaskowany człowiek, który porwał pewną piosenkarkę. Dalej można przeczytać, że oprócz protagonisty, człowieka w masce oraz piosenkarki Lali, w grze pojawi się człowiek w trenczu zwany Jesiennym Popiołem, facet w garniturze Taye, a także dwaj gangsterzy Marcelo i Peter.
 
Jak wynika z trailera pokazanego podczas E3 oraz screenów, które możecie zobaczyć poniżej, produkcja będzie zawierała sporą porcję bijatyk podlaną kryminalnym sosem. Autorzy zapowiedzieli także, że więcej o grze ujawnią już we wrześniu. Wiadomo jeszcze, że The Quiet Man ukaże się tylko w wersji cyfrowej i zagości na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych PC.
 
The Quiet Man ma zadebiutować w 2019 roku na PS4 i PC.
 
Karta gry na Steam
 
Oficjalna strona gry
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-09 17:53:03

Myślę, że to może się udać bo tego typu gier o takiej tematyce nie ma zbyt dużo.