dodano: 2018-01-10 20:05:01
PC

The Red Strings Club doczekało się dokładnej daty premiery!

Autor: AnoX
The Red Strings Club doczekało się dokładnej daty premiery!
2

The Red Strings Club to ładnie prezentująca się przygodówka od Deconstructeam i Devolver Digital, która zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu! 
 
Gra zabierze nas do cyberpunkowego świata, w którym będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w historii skoncentrowanej wokół przeznaczeniu oraz szczęściu. Z resztą nic nie jest oczywiste, gdy w takiej wizji wcielasz się w cybernetycznego garncarza i mistrza tworzenia drinków. A że przy okazji potrafisz podszyć się pod innych przy okazji rozmowy przez telefon...
 
to możesz być najlepszą osobą do ujawnienia planów Supercontinent Ltd. mającej na celu wyeliminowanie z ludzkiej psychiki depresji, agresji oraz strachu za pomocą ich najnowszego dziecka - systemu opieki społecznej psyche (Social Psyche Welfare). Wraz ze zbuntowanym androidem staram się wykorzystać możliwości do zatrzymania firmy, mającej w swoich rękach potencjalne narzędzie do prania mózgu.
 
Dlaczego warto czekać na ten tytuł? Gdyż wychodzi on spod rąk studia odpowiedzialnego za niesamowite Gods Will Be Watching, którzy tym razem zabierając nas do potencjalnie jeszcze ciekawszego uniwersum, gdzie z pewnością wielu graczy doskonale się poczuje. 
 
The Red Strings Club ukaże się 22 stycznia 2018 roku na rynku komputerów osobistych. 
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-11 08:59:14

Ta gra wygląda jakby czekała na premierę przynajmniej 2 jak nie 3 dekady :D ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-10 21:44:21

Czego to ludzie nie wymyślą, ciekawe kto w to będzie grał.