dodano: 2018-07-02 20:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXONE

This Is the Police 2 z datą premiery na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
This Is the Police 2 z datą premiery na komputerach osobistych!
2

This Is the Police 2 od Weappy Studio i THQ Nordic doczekało się dzisiaj opublikowania informacji dotyczących daty premiery gry, która jest zaskakująco bliska.
 
Pierwsza odsłona This Is the Police nieźle oddawać trudny temat działania policji oraz zarządzenia pracę ludzi, którzy mogą wyjść do pracy i już nie wrócić żywi do rodziny. Druga odsłona dostarczy nam jeszcze więcej elementów związanych z podejmowaniem trudnych decyzji. 
 
Sierpniowa data premiery niestety póki co dotyczy tylko rynku PC, jednakże możemy mieć nadzieję na to, że debiuty na konsolach odbędą się dość szybko i nie będzie to termin odległy od 2 sierpnia.
 
Debiut w przyszłym miesiącu może okazać się sukcesem także dlatego że w tym czasie nie będzie zbyt wielkiej konkurencji, w związku z czym większa ilość graczy może pokusić się właśnie na This Is the Police 2.
 
This Is the Police 2 będzie miał premierę 2 sierpnia w 2018 roku na komputerach osobistych z systemami Windows, Mac i Linus. Wersje na Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch ukażą się później.
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-07-03 13:53:05

Wygląda na dosyć zajmujące, taka smutniejsza tematykę Beat Cop.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-02 20:36:52

Bardzo niespodziewana i szybka premiera :D Jedynka była nie najgorsza, ale scenariusze były raczej dość oklepane i gameplay strasznie powtarzalny. Może w 2 poprawią wszystko

Reklama