dodano: 2018-08-10 10:00:01
NSHPS4PS4 PRO

Tokyo Dark - Remembrance, nowa historia i rozdziały już tej zimy

Autor: agusia16
Tokyo Dark - Remembrance, nowa historia i rozdziały już tej zimy
1

Tokyo Dark - Remembrance, Director's Cut czyli wzbogacony o nową historię, rozdziały i wiele zakończeń przygodowy horror studia Chercyochi tej zimy zagości na Nintendo Switch i PlayStation 4.
 
Tokyo Dark to gra, która ukazała się na Steam w wersji na PC w 2017 roku. Tokyo Dark - Remembrance to zaś bogatsza w fabułę przygodówka typu horror w stylu anime, bazująca na opowieści, z jaką gracze mieli okazji zapoznać się w pierwowzorze, pozwalająca po raz kolejny wcielić się w postać detektywa Itō szukającą swego zaginionego partnera. Wkroczy ona zatem do mrocznych tuneli pod metropolią, w których znajdują się tajemnicze drzwi. Ten kto przez nie przejdzie już nigdy nie wraca. 
 
Tokyo Dark - Remembrance zawiera łamigłówki, zarządzanie statystykami, stawia przed graczami także trudne decyzje, pozwalając wpływać na narrację. Specjalne wydanie na wspomniane konsole pozwala dzięki wyborom graczy zmieniać charakter Itō i tym samym otwiera lub zamyka dostęp do jednego z 10 zakończeń, w tym specjalnego, ekskluzywnego. W grze znajdziemy także specjalną funkcję, zwaną S.P.I.N -Poczytalność, Profesjonalizm, Badanie, Nerwica. System ten śledzi podejmowane przez gracza decyzję, wpływając na pojawiające się w grze akcje oraz na to jak na naszego bohatera reagują inne dostępne w grze postaci. Poprawiona została także grafika, dodano nowe ścieżki dialogowe. 
 
Rozgrywce towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa frontmana Reign of Fury, Matt 'Bison' Steed, animowane sekwencje wyprodukowane przez Graphinica,światowej klasy animacyjne studio. Zaś lokalizacja została stworzona przez japońskiego powieściopisarza Ureshino Kimi.
 
Tokyo Dark - Remembrance zadebiutuje jedynie na PlayStation 4 i Nintendo Switch jeszcze tej zimy. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Strona Unites
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:11:25

Te mangi wprowadzają we mnie obrzydzenie. Masakra jakie to zboczone obrazki moim zdaniem.