dodano: 2019-03-15 19:35:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Tom Clancy's The Division 2 ma dziś swoją premierę, czas na Waszyngton

Autor: AnoX
Tom Clancy's The Division 2 ma dziś swoją premierę, czas na Waszyngton
49°
0

Tom Clancy's The Division 2 dzisiaj oficjalnie debiutuje na wszystkich platformach, dzięki czemu możemy już wsiąknąć w alternatywną wizję Waszyngtonu po katastrofie.
 
W dniu dzisiejszym na rynku oficjalnie debiutuje druga odsłona serii The Division, która pierwotnie zabrała nas do mroźnego Nowego Yorku. Tym razem będziemy znajdować się w Waszyngtonie, który był stolicą Stanów Zjednoczonych. Po katastrofie, jest to kolejne miejsce zmagające się z bandytyzmem i innego typu zagrożeniami. 

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź opinie

 
Produkcja francuskiego wydawcy nie doczekała się jeszcze recenzji, ponieważ dostępna zawartość jest bardzo duża, a co za tym idzie recenzenci, w tym i my, potrzebują trochę czasu na opisanie tego pięknego i rozbudowanego tytułu. 
 
Pamiętać należy także o finale wielkiej akcji marketingowej, którą wspólnie realizował Ubisoft, Microsoft oraz Traficar. 
 
W Przyszłym tygodniu przygotujemy i zaprezentujemy Wam nasze pierwsze wrażenia z The Division 2, w których zapewne skupimy się na rozgrywce w kampanii i na atrakcjach dla samotnych wilków. Dokładniejsza i obszerna recenzja ukaże się w późniejszym okresie. 
 
Tom Clancy's The Division 2 ukaże się 15. marca 2019 roku. Gra na komputerach osobistych dostępna jest na Uplay oraz na Epic Games Store.
 
 
 
 

Komentarze (0):