dodano: 2018-07-19 14:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Tom Clancy's The Division 2 pojawi się na San Diego Comic-Con 2018!

Autor: AnoX
Tom Clancy's The Division 2 pojawi się na San Diego Comic-Con 2018!
10°
1

Tom Clancy's The Division 2 zjawi się w tym roku na San Diego Comic-Con 2018, gdzie poznamy trochę informacji o komiksach powstających w tym uniwersum.
 
Na San Diego Comic-Con 2018 odbędzie się panel „Dynamiczny rozwój świata Tom Clancy`s The Division® 2” ukazujący pomysły stojące za drugą odsłoną gry, w tym sporo uwagi zostanie poświęcone wizji postpandemicznego Waszyngtonu. To także doskonała okazja do zaprezentowania powieści, komiksu oraz encyklopedii, które powstaną wraz ze słynnym wydawnictwem Dark Horse. 
 
 
Julian Gerighty wraz z członkami swojego zespołu przytoczy nam wiele informacji, ciekawostek oraz pomysłów stojących za przygodami w Waszyngtonie. Te odbywać się będą nie tylko z poziomu gry i jej treści, ale także poprzez komiksy, powieści i "inne formy rozgrywki", dzięki którym The Division nabierze głębi i autentyczności.
 
Panel odbędzie się 19 lipca, o godzinie 18:00, w San Diego Convention Center, w sali 6BCF.
 
 
Dark Horse Comics będzie współpracować z Ubisoftem nad całą serią komiksów rozgrywających się w ramach uniwersum Tom Clancy’s The Division. Ich akcja odbywać się będzie pomiędzy pierwszą, a drugą częścią prezentując negatywny wpływ wirusa na nieznane nam jeszcze obszary poza NY i DC.
Komiksy od Dark Horse Comics będą dostępne w 2019 roku.
 
 
Tom Clancy’s The Division 2 doczeka siętakże powieści poświęconej April Kelleher, która wyruszy z postpandemicznego Nowego Jorku na zniszczony Środkowy Zachód Stanów Zjednoczonych. Książka ma zaoferować nam sporo emocji, akcji i historii o przetrwaniu, o czym także przekonamy się w przyszłym roku.

Na koniec pozostała nam także specjalna Encyklopedia Tom Clancy’s The Division, która w dniu premiery dostarczy nam wielu ciekawych informacji, pięknych grafik oraz masy czynników które wpłynęły na wyobraźnie deweloperów z ośmiu studiów. W ramach 192 stron poznamy także misje, wyposażenie oraz taktyki stosowane w The Division.
 
O samej grze i jej jakości dowiemy się najwięcej w połowie marca 2019 roku, kiedy to przekonamy się jak poradziło sobie Massive Entertainment wraz z podległymi siedmioma ekipami.
 
 
Tom Clancy's The Division 2 zadebiutuje 15. marca 2019 roku na PC, PS4 i XONE.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar AnoX
dodano: 2018-07-20 11:57:25

Dzięki za uwagę!