dodano: 2019-05-14 21:30:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Tom Clancy's The Division 2 - Operacja Dark Hours pojawi się już...

Autor: AnoX
Tom Clancy's The Division 2 - Operacja Dark Hours pojawi się już...
13°
0

Tom Clancy's The Division 2 doczeka się już za dwa dni Operacji Dark Hours, czyli pierwszego rajdu dla grupki ośmiu graczy. Co czeka na śmiałków?
 
Operacja Dark Hours wystartuje już za dwa dni w związku z czym ośmioosobowe zespoły ruszą do walki w najeździe, czemu towarzyszyć będzie wielki wyścig. W końcu pierwszy zespół który pokona wyzwania zostanie na zawsze uwieczniony w grze.
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
To największe wyzwanie w grze, co z pewnością przełoży się na liczne problemy i wyzwania. Po osiągnięciu 5. poziomu świata i zaliczeniu Tidal Basin będziemy mogli zweryfikować się z kolejnym atrakcjami oraz cennymi nagrodami.
 
 

Miejscem akcji będzie port lotniczy Washington National będący obecnie pod okupacją Czarnych Kłów. Nasi przeciwnicy będą tym razem władać jeszcze bardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem. Potężni bossowie, liczni rywale oraz sporo niebezpieczeństw.
 
Cenne zestawy sprzętu, egzotyczna broń oraz sporo pomniejszych elementów będzie można wybrać po zwycięstwie. Najcenniejsze jest jednak uwiecznienie najszybszego zespołu, który na zawsze będzie widoczny na dedykowanej grafice wraz z podpisem. Do 23 maja reszta zwycięzców otrzyma opaski na rękę postaci, proporce klanów oraz trofea klanowe.
 
Recenzja Tom Clancy's The Division 2
 
 Jeżeli sami nie macie zespołu to na kanale Twitch możecie prześledzić wielki wyścig, którego celem jest zwyciężenie jako pierwsi. O godzinie 18:00 przekonamy się kto jest najszybszy i najlepszy.
 
 Tom Clancy's The Division 2 jest już dostępne na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama