dodano: 2019-07-14 14:10:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Tom Clancy's The Division 2 - Czy są szanse na spin-off gry?

Autor: AnoX
11°
0
Tom Clancy's The Division 2 - Czy są szanse na spin-off gry?
Tom Clancy's The Division 2 okazało się sporym sukcesem, choć pewne pytanie w sieci podgrzało atmosferę i dało pewną szansę na stworzenie spin-offa.
 
Julian Gerighty, dyrektor kreatywny The Division 2 w swoim Tweetcie zapytał graczy co oni powiedzieli by na spin-off drugiej odsłony nastawiony na rozgrywkę dla pojedynczego gracza.
 
 
Odpowiedzi było sporo i zazwyczaj były one bardzo pozytywne, jednakże ktoś na trzeźwo powinien zadać jedno, istotne pytanie. Czy możliwe byłoby zrealizowanie takiego projektu?
 
Wydawać by się mogło, że nie ma na to w tej chwili zbyt wiele szans, nie tylko ze względu na dość długi okres produkcji. Zauważyć jednak należy, że coś podobnego miało i ma miejsce w przypadku Tom Clancy's Rainbow Six Siege. W tym wypadku pytań nie było, ale zdarzyła się taka sytuacja, w której powstało pewne wydarzenie, na podstawie, którego tworzony jest właśnie nowy projekt znany jako Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine.
 
Póki co nic nie zwiastuje, aby miała się zdarzyć i w tym wypadku taka sama sytuacja, lecz niestety jest jeszcze zbyt wcześnie, abyśmy mogli doświadczyć takiej samej sytuacji. Warto się zastanowić za jakiś czas nie pojawi się jakiś pomysł czy punkt zwrotny, który może wiele zmienić.
 
 
Tom Clancy's The Division 2 jest już dostępne na PC, PS4 i XB1. Gra niebawem trafi do abonamentu Uplay+.
 

źródło: cogconnected.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama