dodano: 2018-04-14 22:35:02
PC

Total War: Arena - Do gry trafiła aktualizacja 3.1 z nowościami!

Autor: AnoX
Total War: Arena - Do gry trafiła aktualizacja 3.1 z nowościami!
2

Total War: Arena niedawno weszła do etapu otwartych testów tymczasem właśnie do gry trafiła nowa aktualizacja, która wprowadza kilka niezłych nowości.
 
Total War: Arena bardzo szybko otrzymuje nową zawartość która dostarczy graczom jeszcze więcej zabawy w ramach nowej mapy - Oaza, nowego położenia kamery oraz do nowych 7 umiejętności uderzeń. 
 
Oaza zainspirowana została bitwą pod Cyrtą w związku z czym będziemy mierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale także z piaskiem przebijającym się zza łuku kamiennego i małej wioski wokół tytułowego miejsca. 

Recenzja Total War: Arena 

Deweloperzy nie zapominają o poprawkach do zabawy w związku z czym gra doczekała się także wprowadzenia nowego położenia kamery oraz zmian w kwestii drużynowego ognia. Rozgrywka od teraz posiadać będzie także 7 nowych umiejętności uderzeń umożliwiających nam stworzenie jeszcze efektowniejszych akcji dużynowych. 
 
Strona Gry
 
Strona Creative Assembly
 
Strona Wargaming Alliance
 
Strona SEGA
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-04-15 11:01:07

TOM3K To, co było, najlepiej się sprzedaje :D. Wystarczy spojrzeć na zdecydowaną większość popularnych filmów amerykańskich z ostatnich kilkunastu/kilkudziesięciu lat.

avatar TOM3K
dodano: 2018-04-14 23:07:47

Kurka wodna ja nie widzę w tej grze nic nowego i ciekawego. Powielane schematy a nie o to chodzi przecież....