dodano: 2018-01-11 16:00:01
PC

Total War: Three Kingdoms zapowiedziane już na 2018 rok

Autor: nocarz
Total War: Three Kingdoms zapowiedziane już na  2018 rok
2

Po wspaniałej Total War: Warhammer II i kolejnym trzecim do niej dodatku Rise of the Tomb Kings, studio Creative Assembly ogłosiło kolejną odsłonę Total War pod nazwą Three Kingdoms.
 
Tym razem akcja zabierze graczy do Chin, gdzieś około 190 r. n.e. gdzie traifmy w sam środek chaosu wywołanego przez Dong Zhuo. Gracz natomiast przejmie całkowitą kontrolę nad młodym cesarzem i z pomocą trzech bohaterów, zmierzy się z tyranem oraz scali podzielone królestwo.
 
Ci trzej herosi zjednują się, a za ich przykładem idą inne wielkie rodziny, które tworzą koalicje przeciwko Dong Zhuo. Pomimo pozornego połączenia sił i wspólnej walce przeciw tyranowi, chore ambicje mogą zagrozić wątłemu sojuszowi. Premiera Total War: Three Kingdoms ma nastąpić jeszcze w 2018 roku na PC. Wydanie tej odsłony Total War to spełnienie danej obietnicy przez studio o powrocie do historycznych realiów.
 
Można jeszcze dodać, że SEGA wpadła na arcy ciekawy pomysł i podgrzewała atmosferę przed prezentacją gry. Dokładnie o 17:00 rozpoczęli live-stream z odliczaniem, które miało trwać 24 godziny. Niestety nie bardzo się to udało, ponieważ niemieccy dziennikarze już po godzinie 17 publikowali pierwsze szczegóły dotyczące Total War: Three Kingdoms.
 
Total War: Three Kingdoms ukaże się w 2018 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 11:04:26

I znów intro pięknie wykonane a sama gra będzie licha niestety. Inaczej każdy potrzebowałby kompa z paroma grafikami i nie tylko ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-12 00:01:54

No w końcu coś co jest warte uwagi, oby CA tego nie zchrzanili, Chiny to dobry materiał na kampanię, trochę niebardzo podoba mi się ten pomysł z bohaterami no ale trudno, wszystkiego mieć nie można.