dodano: 2019-02-11 19:50:02

Total War: Three Kingdoms z opóźnieniem daty premiery. Zagramy w...

Autor: AnoX
0
Total War: Three Kingdoms z opóźnieniem daty premiery. Zagramy w...
Total War: Three Kingdoms doczekało się przesunięcia daty premiery, która została osadzona jeszcze wiosną 2019 roku. Kiedy dokładnie zabierzemy się do Chin?
 
SEGA oraz Creative Assembly ogłosiły w dniu dzisiejszym zmianę daty premiery gry Total War: Three Kingdoms. Jak się okazuje nie zagramy już w marcu, ale będziemy musieli zaczekać do 23 maja 2019 roku. 
 
Deweloperzy zapewniają, że warto będzie zaczekać trochę dłużej, aby otrzymać oczekiwaną, wysoką jakość produkcji. Nie da się jednak nie zauważyć, że coś się ostatnio w studiu dzieje. Mowa tutaj raczej o negatywnych kwestiach. To w gruncie rzeczy 3 taki krok, szczególnie spoglądając na pierwsze zapowiedzi i ogłoszeniach debiutu w 2018.
 
Creative Assembly pracuje ostatnimi czasy nad kilkoma projektami naraz, zatem musimy mieć nadzieję, że mimo powiększenia swojej skali uda się zapewnić odpowiednią jakość, z której słynęła marka.
 
- Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować - powiedział Rob Bartholomew, Studio Brand Director w Creative Assembly. - Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie. -
 
Total War: Three Kingdoms ukaże się 23 maja 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama