dodano: 2018-06-07 08:10:02
PC

Total War: Three Kingdoms - Pierwszy zwiastun na silniku!

Autor: AnoX
Total War: Three Kingdoms - Pierwszy zwiastun na silniku!
17°
3

Total War: Three Kingdoms cały czas powstaje, a deweloperzy z Creative Assembly podzielili się pierwszym materiałem przygotowanym na silniku gry.
 
Najnowsza "duża" odsłona serii Total War zadebiutuje w przyszłym roku, jednakże wczoraj oficjalnie doczekaliśmy się premiery nowego zwiastuna stworzonego na silniku gry. Jak przy okazji każdej tego typu często przystało mamy do czynienia z naprawdę dobrze zrealizowanym oraz zaprojektowanym materiale, który potrafi naprawdę nieźle wprowadzić gracza w tego typu atmosferę. 
 
Krótka opowieść o Cao Caos prezentuje się naprawdę godnie oraz udowadnia, że strategie nawet tak rozbudowane mogą już się pochwalić świetnie wykonanymi animacjami, które może i ustępują wielkim hitom akcji, lecz reprezentują bardzo dobry poziom. 
 
Do czasu premiery z pewnością będziemy mogli ujrzeć więcej tego typu propozycji, póki co gorąco Was zapraszam do swojej recenzji Total War Saga: Thrones of Britannia, która stanowi ciekawą odskocznię od głównego nurtu marki. 
 
Total War: Three Kingdoms zadebiutuje wiosną 2019 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (3):
avatar PanDamian
dodano: 2018-06-07 19:11:18

Kuchnia felek, nie miałem nigdy okazji zagrać w żadną część.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-07 10:31:36

Dopiero w przyszłym? :( A ponoć miało być w tym. Czyli pozostają trony brytanii. To w przyszłym roku pewnie 3 królestwa i warhammer trzeci.

avatar Mariusz
dodano: 2018-06-07 09:44:59

Pograł bym. Te miejsze odsłony "saga" to nawet nie takie liche jak się początkowo wydawało. Super by było jalby takie rozbicie dzielnicowe zrobili albo ruski odpowiednik naszego, to by było ciekawe.