dodano: 2018-10-28 12:00:03
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Tryb Sandbox: gra dowolna niebawem w Two Point Hospital

Autor: nocarz
Tryb Sandbox: gra dowolna niebawem w Two Point Hospital
10°
0

Sporo rzeczy się dzieje na tegorocznym TwichConie. Twórcy Two Point Hospital właśnie zapowiedzieli darmowe rozszerzenie Sandbox: gra dowolna.
 
Pierwszy pokaz odbył się na TwichConie, a do reszty graczy trafi w przyszłym tygodniu. Rozszerzenie sporo wniesie do gry. Między innymi można będzie przerabiać projekty szpitali i dostosowywać je do naszych potrzeb i upodobań (nazwy, odblokowanie wszystkich opcji itp. Jak zapowiadają autorzy to pierwszy z sandboksowych rozszerzeń, które będą trafiały do Two Point Hospital.
 
Wprowadzanie każdej zawartości to także efekt współpracy ze społecznością, która doskonale pamięta protoplastę Two Point Hospital. Ponadto w nadchodzących tygodniach zostanie wprowadzony nowy baaaardzo straszny tryb, który zaoferuje nową straszną ścieżkę dźwiękową i parę innych niespodzianek, którymi będzie można się delektować jak cukierkami, a te zamiast trafić do koszyków trafią wprost do żołądków graczy.
 
W ramach tego twórcy przygotowali nowy zjawiskowy zwiastun.
 
Two Point Hospital to także statystyka ponieważ od chwili swojej premiery pomógł wyleczyć ponad miliard pacjentów i przy okazji zabić około 150 milionów, ale ci ostatni mogą przerodzić się w zjawy. Prężna społeczność gry wskazała, które opcje maja trafić do produkcji jako pierwsze jak np. możliwość dodawania pomieszczeń za pomocą kopiuj-wklej czy pełna personalizacja pacjentów i pracowników.
 
Jednak nadal trwa walka o najlepszy szpital w hrabstwie Two Point, a zarządzający będą musieli stawić czoła różnym przeciwnością i wyzwaniom takim jak projektowanie szpitala marzeń, zarządzanie personelem, który posiada unikalne cechy charakteru i znaleźć lekarstwo na takie niezwykłe choroby jak sucharoza, syndrom prysznicowej gwiazdy czy kubizm. Nic tylko leczyć i patrzeć jak rosną przychody, a nie groby.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama