dodano: 2018-12-09 18:05:02
ANDIOSPCPS4PS4 PRO

TWD: Final Season: Episode 3: Broken Toys - zwiastun i data premiery

Autor: agusia16
TWD: Final Season: Episode 3: Broken Toys - zwiastun i data premiery
12°
0

Dramatyczne sytuacja ostatniego sezonu The Walking Dead jak wiemy została uratowana przez studio  Skybound Games, które podjęło się misji dokończenia gry nieistniejącego już Telltale Games. Dziś już znamy datę premiery odcinka numer trzy i  jego tytuł, deweloper udostępnił także jego filmowy zwiastun.
 
O zamieszaniu związanym z zamknięciem studia Telltale Games wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu tutaj, pisaliśmy także o uratowaniu The Walking Dead: Final Season przez studio Skybound Games, powstałe z firmy Skybound Entertainment, której założycielem jest Robert Kirkman, komiksowy scenarzysta The Walking Dead
 
The Walking Dead - The Final Season: Done Running
 
Pod koniec listopada studio informowało, iż niebawem ogłosi informację o premierze trzeciego epizodu, o czy pisaliśmy w tym miejscu. Tak też się stało i dziś wiemy, że The Walking Dead: Final Season: Episode 3 nosić będzie podtytuł: Broken Toys i zadebiutuje na wcześniej dostępnych platformach 15 stycznia 2019 roku.
 
The Walking Dead: The Final season - Suffer the Children
 
Wydawca poinformował jednocześnie, że poprzednie epizody wróciły na swoje platformy sprzedażowe. Zanim ponownie zagłębimy się w dalsze przygody Clem i jej podopiecznego, AJ, zachęcam do zapoznania się z zwiastunem trzeciego odcinka The Walking Dead: Final Season. 
 
Strona studia Skybound Games
 

Komentarze (0):