dodano: 2018-08-31 13:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Two Point Hospital - Premiera gry odbyła się wczoraj

Autor: AnoX
Two Point Hospital - Premiera gry odbyła się wczoraj
10°
2

Two Point Hospital ku zaskoczeniu zadebiutowało oficjalnie dzień wcześniej, w związku z czym możemy już założyć swój wymarzony szpital czy placówkę medyczną.
 
Premiera gry odbywała się wczoraj, tymczasem od 5 września za pośrednictwem Steam oraz zaprzyjaźnionych sklepów, będzie można grę zakupić w obniżonej cenie. Nasza rola zarządzająca sprowadzi się nie tylko do rozbudowy czy ulepszania miejsca, ale także wprowadza leczenie i zaawansowane badania w celu uzyskania... zabawnych efektów. 
 
Połączenie humoru wraz z doświadczeniem studia mającego w swoim portfolio takie hity jak Theme Park, Theme Hospital oraz Black and White może dostarczyć graczom masę znakomitej zabawy. 
 
- Pracę z Two Point Studios nad ich debiutem odbieramy w SEGA Europe jako ogromny przywilej, a od czasu ogłoszenia gry w styczniu tytuł spotkał się z niesamowicie pozytywnym odzewem, co napawa nas dodatkową dumąpowiedział John Clarke (Executive Vice President of Publishing). - Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy z tym utalentowanym zespołem i jesteśmy przekonani, że gracze z całego świata zakochają się w Two Point Hospital. -
 
Two Point Hospital zadebiutowało 30 sierpnia 2018 roku na PC, Linux oraz Mac.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar lubie bigos
dodano: 2018-09-02 21:40:19

Kupiłem kilka dni temu i nie mogę się oderwać. Niby nic wybitnego tutaj nie zrobili, ale wciąga strasznie :D Świetny tycoon, na pewno lepszy od pizza connection 3 :/

avatar Mariusz
dodano: 2018-08-31 23:13:43

To ile w końcu wołają za tego odgrzewanego kotleta? Chyba tylko grafa lepsza niż w starym hospital, a tak to wszystko identycznie.

Reklama