dodano: 2019-07-23 21:30:05
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Two Point Hospital trafi w Polsce także do pudełka na konsole!

Autor: AnoX
12°
0
Two Point Hospital trafi w Polsce także do pudełka na konsole!
Two Point Hospital doczekało się dzisiaj ogłoszenia pudełkowego wydania, które zapewni nam okazję do zaznajomienia się z tę zabawną strategią.
 
SEGA i Two Point Studios ogłosiły, że jeszcze w 2019 roku wydadzą swoją strategię Two Point Hospital na kolejnych platformach, tym razem będą to PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Cenega Polska potwierdziła, że także w Polsce będzie można zakupić ten projekt także w pudełkowym wydaniu.
 
Uznana strategia zebrała wiele pozytywnych ocen i opinii, dzięki czemu kolejni gracze śmiało sięgali za strategię umożliwiającą im wcielenie się w ordynatora szpitala, który musi sobie poradzić ze stworzeniem jak najlepszej placówki, doskonale radząca sobie na rynku z kolejnymi, niekiedy szalonymi chorobami.
 
 
- Wydanie konsolowe Two Point Hospital to coś, o czymś zawsze myśleliśmy od chwili założenia Two Point Studios w roku 2016 - mówi Mark Webley, dyrektor w Two Point Studios. - Od chwili wydania gry na komputery osobiste, najczęściej zadawanym pytaniem przez fanów naszych gier jest: „Kiedy Two Point hospital trafi na konsole?". Jesteśmy bardzo podekscytowani, że to właśnie się dzieje. -
 
Two Point Hospital jest już dostępne na komputerach osobistych, wydania pudełkowe na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch zadebiutują pod koniec 2019 roku w polskiej wersji językowej w postaci napisów.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama