dodano: 2019-02-10 07:00:02

Two Point Hospital z interesującą aktualizacją dla fanów projektowania

Autor: Uszaak
Two Point Hospital z interesującą aktualizacją dla fanów projektowania
20°
0

Do gry Two Point Hospital została wprowadzona darmowa aktualizacja, która umożliwia projektowanie i tworzenie wnętrz własnego szpitala. Najnowsza zawartość otrzymała wsparcie warsztatu Steam. 
 
Twórcy gry, w której kierujemy szpitalem i leczymy pacjentów, wprowadzili do gry możliwość zarządzania projektowania wnętrz. Na gracza czeka szereg opcji wyposażenia, ozdabiania czy projektowania pomieszczeń własnego szpitala. Rozwój będzie również dostępny za pomocą warsztatu Steam, który umożliwi pobieranie gotowych pomysłów stworzonych przez innych graczy. Przy projektowaniu gracz będzie miał wpływ na okładziny, płytki podłogowe czy kształty dywanów. Aktualizacja "Interior Designer", bo o niej właśnie mowa, jest już dostępna i każdy chętny może ją pobrać. 
 
Darmowa i dodatkowa zawartość gry o zarządzaniu szpitalem wprowadza w skrócie proste w użyciu narzędzie do projektowania, mające poskromić nawet największe marzenia artystyczne graczy, którzy mogą udostępnić swoje pomysły innym za pomocą warsztatu.  Twórcy zastrzegają, że narzędzie odblokuje nieskończone możliwości dostosowania projekcji własnych szpitali, gdzie granicą będzie jedynie wyobraźnia. 
 
W ramach krótkiego wprowadzenia twórcy stworzyli krótki poradnik, który wyjaśnia korzystanie z nowego narzędzia do projekcji. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o samej grze, zachęcam do zajrzenia do jej głównego profilu na naszej stronie. Warto również poczytać o dosyć nietypowym dodatku, który zawitał do Two Point Hospital, zaliczając premierę w grudniu ubiegłego roku. 
 źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama