dodano: 2019-01-12 06:00:03

Twórcy Resident Evil 2 otworzyli bar! Co w nim dostaniemy?  

Autor: Uszaak
Twórcy Resident Evil 2 otworzyli bar! Co w nim dostaniemy?  
18°
0

Capcom z okazji zbliżającej się premiery swojej gry otworzył "Safe House Bar", w którym zaproszeni otrzymają między innymi prawdziwy krwisty koktajl!
 
Imersyjne miejsce garściami czerpie inspiracje z niesławnego miasta Policyjnego Departamentu Raccoon (bliżej znane graczom jako Raccoon City Police). Goście zostaną zaproszenie na podróż po RPD w "bezpiecznym domu". Otrzymają próbne antidotum z - jak twierdzą twórcy - prawdziwej krwi, aby uratować się przed dewastującym wirusem-T. Zaproszeni będą mogli skosztować środkowo- zachodnich koktajli, piwa, wina i pewnych racji żywnościowych. Dodatkowo wspominają o kilku innych niespodziankach, a to wszystko z klasyczną muzyką środkowego zachodu. Safe House będzie otwarty od 25 do 26 stycznia. 
 
Aby wziąć udział w tej nietypowej imprezie, zaproszenie można zdobyć na trzy sposoby, o których organizatorzy piszą na tej stronie - znajdziecie na niej również więcej szczegółów o samym wydarzeniu. Mowa tu o czekaniu w kolejce czy zdobyciu biletu dzięki kupionej grze. 
 
W ten oto sposób Capcom celebruje nadejście swojego ambitnego Resident Evil 2(remake gry z 1998), który zadebiutuje już 25 stycznia 2019 roku. Gra będzie dostępna na platformach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. 

Warto wspomnieć o podobnym wydarzeniu, dzięki któremu fani Fallouta z Warszawy mogli wypić Nuka Coli. 
O tym przeczytacie więcej tutaj
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):