dodano: 2020-10-20 21:45:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ubisoft podał jak po premierze będzie wspierać Assassin's Creed Valhalla! Twórcy szykują interesującą dawkę atrakcji, w tym oblężenie Paryża!

Autor: AnoX
Ubisoft podał jak po premierze będzie wspierać Assassin's Creed Valhalla! Twórcy szykują interesującą dawkę atrakcji, w tym oblężenie Paryża!
28°
0

Ubi oficjalnie zdecydowało się zapowiedzieć i przedstawić jak będzie się prezentować popremierowe wsparcie gry Assassin's Creed Valhalla. Zaatakujemy Paryż!
 
Francuski gigant branży gier oficjalnie zapowiedział jak obszernie zamierza wspierać kolejną odsłonę cyklu Assassin's Creed, za sprawą którego możemy delektować się ambitnymi zapowiedziami oraz niezwykłymi zadaniami oraz wyzwaniami.
 
Gra doczeka się wprowadzenia Przepustki Sezonowej, dzięki której będziemy mogli liczyć na szerokie wsparcie w postaci aż dwóch dużych dodatków. Season Pass będzie można zakupić także osobno za 159,99 złotych, oferując jednocześnie:
 
  • Zadanie „Legenda o Beowulfie”. Nowość będzie dostępna w dniu premiery gry. Gracze będą musieli odkryć przerażającą prawdę stojącą za tajemniczymi morderstwami.
  • 1. dodatek – „Gniew druidów” (wiosna 2021). Gracze będą mogli zwiedzić mroczną Irlandię, tropiąc starożytny kult druidów. Na śmiałków czekać będzie rozprawa z kultem dzieci Danu, który trzeba będzie wytropić, a następnie pokonać. Podczas rozgrywki czekać na zdobycie będą forty pierścieniowe, a odwiedzić można będzie słynny Dublin.
  • 2. dodatek – „Oblężenie Paryża” (lato 2021). Tym razem posiadacze dodatku udadzą się na najambitniejszą wyprawę łupieżczą w całej historii wikingów. Na zdobycie czekać będzie ufortyfikowany Paryż w targanym konfliktami państwie frankijskim. Wyprawa będzie wymagać działania w cieniu i opanowania miasta od wewnątrz.
 
ac-valhalla-wsparcie-1
 
Gra doczeka się także darmowego wsparcia, rozpoczynają od obecnego w Assassin's Creed OriginsAssassin's Creed Odyssey trybu edukacyjnego znanego jako Discovery Tour.
 
Do tego dochodzi także zawartość z pierwszego sezonu, w ramach którego gracze mogą liczyć na nowe tereny pod osadę, nowe budowle, Festiwal z okazji święta Jul, nowy tryb ataku w rzece z lepszymi wyzwaniami i nagrodami. Nie zabraknie także Rankingyu Jomswikingów z tytułowymi przybocznymi, których będziemy rozwijać oraz awansować. Do tego dojdą także mniejsze nowości, w tym umiejętności czy atuty dla nowych i obecnych broni.
 
 
 
Drugi sezon ma wystartować w marcu 2021 roku, zapewniając graczom nową porcję przedmiotów, festiwalu oraz zupełnie nowego trybu gry. Firma już teraz zapewnia, że gracze mogą liczyć na trzeci oraz czwarty sezon!
 
Jest to także o tyle istotne, że przecież po raz pierwszy seria będzie tak blisko osadzona z marką Watch Dogs, za sprawą nadchodzącego kilkanaście dni wcześniej Watch Dogs Legion.
 
Assassin's Creed Valhalla ma zaliczyć premierę 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna będzie w abonamencie Uplay+. Produkcja trafi 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19listopada 2020 roku) na PlayStation 5.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: assassin,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama