dodano: 2018-12-05 18:17:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Ubisoft przedstawi na TGA 2018 zupełnie nową grę w świecie Far Cry!

Autor: AnoX
Ubisoft przedstawi na TGA 2018 zupełnie nową grę w świecie Far Cry!
18°
0

Marka Far Cry rozrasta się w błyskawicznym tempie o czym świadczy dzisiejsze zaproszenie do zapowiedzi zupełnie nowej gry na TGA 2018. To Battle Royale?
 
Już dzisiaj Ubisoft ogłosił i przy okazji zajawił nam swój zupełnie nowy projekt wchodzący w skład marki Far Cry. Poniższy materiał zdaje się sugerować graczom dwie rzeczy:
 
Pierwsza z nich to coś co wydaje się być mocno powiązane z Far Cry 5, o czym nie będziemy wspominać, aby nie psuć innym zabawy z "Piątką", druga stanowi kolejne moje prywatne przypuszczenia. Otóż można odnieść wrażenie, że firma chce wejść na rynek gatunku Battle Royale, który się ostatnio mocno rozkręcił.
 
Oczywiście to nic pewnego, a my jako gracze poznamy prawdę dopiero w najbliższy piątek, kiedy to będzie nam dane ujrzeć zupełnie nowy projekt w ramach tej marki. Różowy kolor wydaje się intrygować ze względu na ciekawe spojrzenie na zapowiedzianą post-apokalipsę. 
 
Nową grę Far Cry poznamy na The Game Awards 2018 (TGA 2018), które odbędzie się 7 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego. Od rana (nie od 2:30 :P) będzie wspominać o ogłoszeniach. 
 
Nowy Far Cry zmierza na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama