dodano: 2019-04-14 12:55:03
PC

UBOAT - Twórcy z ekspertem prezentują jak wyglądało życie podwodą

Autor: AnoX
UBOAT - Twórcy z ekspertem prezentują jak wyglądało życie podwodą
14°
0

Polska gra UBOAT za sprawą jej twórców zaprezentowała materiał w którym Pan Przemysław Mrówka opowiada nam o codzienności marynarzy w okręcie podwodnym.
 
Polska produkcja na końcu tego miesiąca pozwoli nam się wcielić w osobę znajdują się na pokładzie okrętu podwodnego w tracie drugiej wojny światowej. To właśnie w takich warunkach przyjdzie nam się zmierzyć z trudami codziennej obsługi takiej potężnej machiny.
 
Deep Water Sutudio już za kilkanaście dni pozwoli nam się zapoznać samodzielnie z tym jak wiele pracy trzeba było włożyć, aby móc się w ogóle skutecznie poruszać, nie wspominając już o walce z innymi okrętami.
 
 

W Polsce będziemy mogli zakupić specjalne i wyjątkowe wydanie pudełkowe, które poza samą grą (Wczesny Dostęp) zapewni nam także krótki dokument w formie wideo (Uboat - rys historyczny), fizyczną książeczkę z sylwetkami okrętów, plakat dwustronny z przekrojem tytułowej maszyny oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.
 
UBOAT ukaże się 30 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w postaci napisów z angielskimi lub niemieckimi głosami.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):