dodano: 2018-11-07 23:00:02
PCPS3X360

Ukłon w stronę początkujących drużyn od Polskiej Ligi Esportowej!

Autor: Uszaak
Ukłon w stronę początkujących drużyn od Polskiej Ligi Esportowej!
14°
0

Dywizja Profesjonalna to projekt umożliwiający świeżym i dobrze prosperującym drużynom CS:GO na rozwój w Polskiej Lidze Esportowej, który został wsparty przez SteelSeries. 

Polska Liga Esportowa po raz pierwszy postanowiła wesprzeć początkujących graczy CS:GO, oferując nową Dywizję. "Profesjonalna" składa się z 12 drużyn, które już teraz zmagają się ze sobą, aby awansować do Dywizji Mistrzowskiej. Ta składa się z najlepszych polskich drużyn takich jak PRIDE, Team Kinguin czy AGO Esports . Niektórzy z zawodników "Mistrzowskiej" pojawiali się już na scenie międzynarodowej, a za przykład możemy podać Wiktora "Taz" Wojtas, który do niedawna prezentował barwy Virtus.Pro. 
 
W chwili obecnej mamy czwartą z jedenastu kolejek. Trudno wróżyć, kto zostanie zwycięzcą, czego dowodem jest wyrównana tabela wyników, ale nie zmienia to faktu, że pojawiło się już kilka wyróżniających drużyn. Na prowadzeniu znajduje się drużyna "FAM" z dorobkiem trzech zwycięstw, ale tuż za nią czyha "AGAiN", mając na koncie dwie wygrane i jeden remis.

Inicjatywa została wsparta przez duńskiego giganta wśród sprzętu gamingowego, SteelSeries. Czołowe drużyny w ramach nagród otrzymają sprzęt, od wyżej wspomnianego sponsora, do którego będą należeć słuchawki Arctis 5 i 3, myszki Rival 310, klawiatury Apex M750 TKL i podkładki QcK+.  Należy również zwrócić uwagę na dodatkowy plus uczestnictwa w rozgrywkach, którym jest zaprezentowanie się przed sponsorami, umożliwiając tym sobie szansę na pozyskanie nowych układów. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie Polska Liga Esportowa

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama