dodano: 2018-12-06 10:35:01
PC

Under a Porcelain Sun, w surrealistycznym kolonialnym państwie

Autor: agusia16
Under a Porcelain Sun, w surrealistycznym kolonialnym państwie
0

Under a Porcelain Sun zabiera graczy w surrealistyczną, pierwszoosobową, narracyjną podróż po kolonialnym świecie Indii, zaprezentowaną przez niezależne Studio Oleomingus.
 
W świecie tym spisywana jest w kronice podróż dwóch złodziei, Aziza i Azaama, którzy zostają schwytani podczas poszukiwania mitycznego miasta zwanego Kayamgadh i próby wyjaśnienia tajemniczej śmierci RumalChanda Kedru. 
 
Podróżujemy po bardzo wyjątkowym, pełnym dziwnych obrazów świecie, przeskakując między postaciami, czasem i opowieścią, napotykając na swojej drodze równie dziwne postaci. W dziewiętnastowiecznej Malawie, opuszczonym regionie Bhula, spotykamy między innymi: bandytów soli i mosiężnych astronomów, armie langoorów, którzy znają skrywane tajemnice Sędziów zamieszkujących zamki z kleju, woskowych ludzi, którzy podczas dnia w świetle słońca topnieją, by nocą przybrać zupełnie inną formę, kupców Gemstone mieszkających w studniach, żandarmów i Jagirdarzy powstałych z dymu i wielu innych, starając się przechytrzyć ścigających nas żołnierzy z kantonu Gwalior. 
 
Under a Porcelain Sun charakteryzuje się bardzo charakterystyczną, surrealistyczną, ale niezwykle kolorową grafiką, skupiając się na opowieści i eksploracji.
 
Data jest wydanie nie została jeszcze ustalona. Gra zadebiutuje na Steam i będzie dostępna w wersji na PC, Mac i Linux. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama