dodano: 2017-12-06 10:05:01
PC

Unforgiving - A Northern Hymn, moc nordyckich legend

Autor: agusia16
Unforgiving - A Northern Hymn, moc nordyckich legend
15°
2

Tradycyjne szwedzkie środowisko wypełnione znanymi z legend tego kraju istotami, nordyckie mity, ciekawe zadania do wykonania oraz intrygująca fabuła, to zalety Unforgiving - A Notrthern Hymn, niezależnego przygodowego horroru dostępnego na Steam.
 
Gra jest dziełem Angry Demon Studio i razem z bohaterką, jaką podejmujemy się kierować przenosi nas w lasy Szwecji, które ukrywają wiele groźnych, złowieszczych, agresywnych, ale i wabiących swym urokiem, czy też muzyką stworów. 
 
Wcielamy się bowiem w kobietę, która podróżując wraz z bratem w skutek wypadku trafia do lasu,  z którego musi się wydostać. Niestety zostają zaatakowani przez dziwną wielką istotę przypominającą Trolla i zmuszeni  do ucieczki. Ta kończy się śmiercią brata, w skutek czego dziewczyna musi pozostać w lesie sama, poznać jego tajemnicę, zmierzyć się z czyhającymi na jej życie stworami, rozwiązać wiele zagadek no i oczywiście wydostać się z lasu. 
 
Gra charakteryzuje się wszechobecnym klimatem grozy, połączonym z nutą tajemnicy i mistycyzmu wywołaną gadającymi szepczącymi drzewami. W grze nie ma elementów walki, a przed czyhającymi na protagonistkę stworami można bronić się jedynie ucieczką, czy ukrywaniem się. Nasza bohaterka wyposażona jest w zapałki, które podczas gry zbieramy. Na gracza czeka oprócz eksploracji, poznawania tego miejsca, spotkań z mitycznymi stworami, także wiele zadań logicznych. 
 
Unforgiving - A Notrthern Hymn oferuje wsparcie dla 4K, możliwość wędrowania dowolnymi dla gracza ścieżkami oraz wiele miejsc do odkrycia.
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam od 27 listopada 2017 roku w wersji na PC w polskiej wersji językowej - napisy. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Kup grę na Steam
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-06 15:28:31

Jak dla mnie bardzo słabo to wygląda. I grywalnie i graficznie.

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-06 13:08:48

Bardzo klimatyczny tytuł, szkoda tego, że nie ma możliwości podjęcia walki z przeciwnikami no chyba, że poprzez podstęp. Ciekawa sprawa z tymi szwedzkim stworzeniami i w ogóle klimatem.