dodano: 2017-06-14 18:10:02
PCPS3PS4PS4 PROX360

Usain Bolt kolejnym ambasadorem nowego PES 2018!

Autor: AnoX
Usain Bolt kolejnym ambasadorem nowego PES 2018!
1

Po Diego Maradonie przyszedł czas na poznanie kolejnej postaci, która stała się ambasadorem nowej część PESa. Oto Usain Bolt we własnej odsłonie.
 
Najszybszy człowiek na świecie oficjalnie został zaprezentowany przez Konami oraz Wydawnictwo Techland (oficjalny partner i wydawca w PL) jako Agent i Zawodnik w trybie MyClub. Trzydziestoletni Jamajczyk od dawna zaznaczał, że kocha piłkę nożną i zawsze chciał spróbować swoich sił w zawodowej piłce. W tym roku będzie miał ku temu okazję, jednakże w cyfrowym wydaniu. 
 
Co możecie zrobić, aby go odblokować? Wystarczy, że złożycie zamówienie przedpremierowe by po premierze cieszyć się z obecność wielokrotnie nagradzanego olimpijczyka w trybie MyClub. 
 
 
Czym będzie się charakteryzował Bolt? Oczywiście niewiarygodną szybkość oraz ciągłym ciągiem na bramkę, dzięki czemu cały czas będzie stanowił zagrożenie dla każdej, nawet najsilniejszej i najlepiej zorganizowanej obrony na świecie. Technologia Konami umożliwiła deweloperom na doskonałe oddanie charakterystyki strzelania i poruszania się Usaina.
 
"Kocham piłkę nożną, a w PES-a grałem odkąd pamiętam. To najlepsza piłkarska gra i wielkim zaszczytem jest być częścią jej sukcesu" - mówi Bolt. "Kiedy pojawiła się możliwość pojawienia się jako zawodnik w PES 2018, wyglądała zbyt pięknie by być prawdą. Deweloperzy zeskanowali moją twarz oraz przenieśli do gry wszystkie ruchy. To była fascynująca praca i mam nadzieję, że każdy kto zamówi grę przed premierą, będzie w pełni zadowolony z możliwości mojego wirtualnego odpowiednika".
 
PES 2018 ukaże się już 14 września 2017 roku na PC, PS3, PS4, X360 i XONE.
 

ogolny


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-31 21:02:06

Usain Bolt będzie piłkarzem:) Ciekawe czy będzie najszybszym piłkarzem w grze.