dodano: 2019-07-15 22:30:06

Usługi są dla Microsoftu nawet ważniejsze niż samo Project Scarlett

Autor: AnoX
17°
0
Usługi są dla Microsoftu nawet ważniejsze niż samo Project Scarlett
Microsoft mocno zaczął nadrabiać w tej generacji nie tylko za sprawą Xbox One X, ale także dzięki świetnym usługą. One mają znów dać kolejny duży sukces.
 
Gigant cały czas stara się rozwijać i w ostatnim czasie doczekał się sporych sukcesów w dziedzinie dostarczania usług. Tymczasem ten trend ma być zachowany, ponieważ Project Scarlett może okazać się nawet... porażką.
 
Jak się okazuje sprzedaż sprzętu nie jest najważniejsza dla firmy, która ma w planach rozszerzać swoje zasięgi oraz możliwości zarobku. W związku z czym spodziewać się możemy, że ewentualna sprzedaż może nie być aż tak istotna.
 
 
Phil Spencer oczywiście zaznacza, że nie oznacza to porzucenia całkowitego produkcji i sprzedaży, lecz posiadanie sprzętu od Microsoftu ma być jedynie ewentualnym początkiem.
 
Bez wątpienia istotne znaczenie może mieć także chmura Project xCloud, przy czym w dalszym ciągu nie znamy dokładnego modelu w jakim funkcjonować będzie to rozwiązanie.
 
Nie może to wszystko nikogo dziwić, ponieważ już wcześniej można było to zauważyć, także miejmy nadzieję, że mimo wszystko poświęcone zostaną wszystkie wysiłki włożone w dostarczenie jak najlepszego sprzętu.

źródło: gamereactor.eu

Komentarze (0):
Reklama
Reklama