dodano: 2019-05-16 18:00:02
PC

Strategia Vargus - The Riven Realms z kampanią finansową na Fig

Autor: agusia16
Strategia Vargus - The Riven Realms z kampanią finansową na Fig
0

Na Fig trwa właśnie kampania finansowa strategicznej gry JRPG, w post-apokaliptycznym świecie, stworzonej przez niezależne studio Lost Pilgrims, zatytułowanej: Vargus - The Riven Realms.
 
Gra, którą stworzyła grupa przyjaciół, dla których wspólną pasją było wieloletnie granie w gry z gatunku RPG, to projekt, który łączy w sobie wspomniane elementy tego gatunku, z turową walką, strategią i mrocznym światem, pełnym wyborów, decyzji i zmieniającej się dynamicznie narracji.
 
Vagrus - The Riven Realms przenosi graczy we wspomniany przeze mnie post-apokaliptyczny, mroczny świat fantasy, w którym gramy jako przywódca karawany, prowadząc ciężką załogę poprzez szereg zadań do wykonania. Twórcy określają ją jako połączenie Sunless Sea z Darkest Dungeon, w którym gracz odkrywa wiele przeznaczonych mu strategicznych ról, dowodząc grupą zwaną comitatus czyli uzbrojoną firmę podróżniczą, która nie tylko handluje, ale i eksploruje niebezpieczne miejsca w poszukiwaniu skarbów, w świecie, który wyniszczony i złamany jest przez tajemny kataklizm.
 
Darkest Dungeon - recenzja
 
Eksploracja to oczywiście nie wszystko, grając uczestniczymy także w turowych, stylizowanych na walki JRPG potyczkach z szerokim wachlarzem wrogów, których można pokonać dzięki umiejętnościom, pozycjonowaniu i synergii postaci. 
 
Gracz zachęcany jest do wielu decyzji i wyborów, nie tylko kształtujących warstwę fabularną, ale i styl prowadzenia i samą postać, w którą przyjdzie się mu wcielić. Możemy zatem wcielić się w przedsiębiorcę, który nosi towary, w  okrutnego kapitana najemników, w łupieżcę starożytnych ruin, szukającego wiedzy i zakazanych skarbów i wiele innych. 
 
Gra oferuje rozgałęzioną narrację, ręcznie malowaną grafikę, w tym mapy i tym podobne. rozbudowany system handlu, a także zmieniające się warunki. 
 
Kampania na Fig trwa, więc jeśli chcecie wesprzeć projekt, to odsyłam was do linku poniżej. Na razie nie wiemy kiedy tytuł będzie mieć swoją premierę, która na pewno na platformie PC. 
 
Wesprzyj projekt na Fig
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Karta gry na Steam
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Komentarze (0):
Reklama