dodano: 2019-02-10 21:55:02

W co zagrać w Walentynki? - Przegląd gier najlepszych dla par

Autor: AnoX
W co zagrać w Walentynki? - Przegląd gier najlepszych dla par
0

Walentynki odbędą się już wkrótce w związku z czym przyglądamy się grom, które mogą umilić Wam i bliskiej osobie tenże czas. W co zagrać w parze?
 
Ten dzień dla niektórych osób jest bardzo ważny i z pewnością przygotowują na ten dzień coś specjalnego dla swojej "drugiej połówki"... być może jednak Wy nie macie aż tak spektakularnych planów i wolicie pozostać w domu. W końcu, tłumów wieczorami z pewnością nie będzie brakować w różnych miejscach takich jak restauracja czy kino. W związku z czym warto sobie znaleźć jakieś zajęcie w trakcie kilku godzin. Być może zdecydujecie się chwycić za którąś z gier kooperacyjnych?
 
Na pierwszy ognień idzie Stardew Valley, które doczekało się jakiś czas temu aktualizacji, która wprowadza do rozgrywki tryb wieloosobowy, który umożliwia graczom wspólne zbudowanie swojej farmy marzeń. Samodzielna praca była ciężka, dlatego tym bardziej warto sprawdzić swoje umiejętności oraz determinację z kimś bliskim, kto pozwoli nam działać jeszcze skuteczniej na trudnym rynku.
 
 
 
Niedawno na rynku pojawiła się naprawdę nie typowa produkcja - Pikuniku, która zdecydowanie może zapewnić Wam sporo radości z pokonywania naprawdę kreatywnych zagadek i problemów. Niepozorna oprawa wizualna wraz ze sporym dystansem razem okażą się naprawdę świeżą i przyjemną propozycją, która zapewne wyzwoli u Was uśmiech na twarzy. Z resztą przy takich ruchach postaci nie jest o to łatwo! :D
 
 
 
Wydane w 2017 roku Cuphead to kolejna znakomita okazja, aby zabrać się do wspomnień z dzieciństwa, które zapewne spędzaliście z bajkami Disneya. Te wtedy prezentowały się trochę inaczej, lecz za sprawą studia MDHR będziemy mogli obecnie wpływa na losy naszych bohaterów - Kubka i Filiżanki. Łatwo nie będzie, ale satysfakcjonującej akcji również nie zabraknie!
 
 
 
Seria Trine już kilka lat temu oferowała znakomite doświadczenia ze wspólnej rozgrywki, a przy obecnej i niezłej cenie tym bardziej warto zabrać się w tę magiczną i kolorową podróż. Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć także o cyklu Magicka, który stawia nas pod względem rozgrywki w zupełnie inne warunki, jednakże także i tu nie brakuje współpracy. W końcu łączenie czarów może być równie efektowne, co i niebezpieczne dla nas. Friendly-fire działa i szybko możemy się o tym przekonać!
 
 
 
 

Gry - porównaj na Ceneo.pl

 
 
Teoretycznie o wiele bardziej i mocniej na ziemi osadzone zostało Broforce, przy czym wcielenie się w wielkich mięśniaków walczących z przeciwnikami nie jest zbyt poważne. Dynamiczna akcja, całe mnóstwo pixeli i dobrej zabawy, to wszystko razem składa się w efektowną całość w stylu znakomitych filmów akcji sprzed lat! 
 
 
 
Skoro jesteśmy już przy pixel-art'ie to nie możemy zapomnieć o The Escapists 2, czyli o grze z ucieczką z więzienia w roli głównej. Jeżeli któreś z Was lubiło serial Prison Break to z pewnością również i tutaj będzie się doskonale bawić. 
 
 
 
Skoro mamy uciekać, a nie jest Wam to w gestii to możecie spróbować włamać się do licznych miejsc z cennymi przedmiotami. To wszystko z ciekawej perspektywy i warunków Monaco: What's Yours Is Mine. Skradanie się będzie posiadać spory dystans do siebie, ale nie zmienia to faktu, że musimy być cały czas czujni!
 
 
 
Rayman Legends to ostatnia do tej pory odsłona serii gier, które przez długi czas stanowiły pełnoprawne dziedzictwo francuskiego Ubisoftu. Z resztą w dalszym ciągu jest to bardzo dobre propozycja do wspólnej rozgrywki, w której nasze umiejętności i wyczucie znakomicie się połączą wraz z m.in. przygrywającą w tle muzyką.
 
 
 
Wróćmy, choćby na moment, do lekko bardziej realistycznego tytułu. Znaczy się, walka z zombie nie odbywa się w naszej rzeczywistości... ale mogłaby! W związku z czym Yet Another Zombie Defense HD i jego dobra jakość oraz niska cena zdecydowanie przypadną Wam do gustu! Postrzelać będzie można także w Door Kickers: Action Squad, które w ramach indie formuły pozwala nam mocno wjechać do pokojów, przy okazji podbijając swoje wyniki na jeszcze wyższy poziom!
 
 
 
 

Gry - porównaj ceny

 
 
Dwie części Guacamelee! bez wątpienia zapewnią Wam masę znakomitej zręcznościowej zabawy, która w ramach bohaterskiego stylu serwuje nam masę humoru w zdystansowanym podejściu do kultury meksykańskiej. Stańcie do walki, ponieważ jedynie zapasy są w stanie zadbać o Mexiverse!
 
 
 
 
Ścisła współpraca konieczna jest w kuchni, o czym możemy się przekonać w Overcooked! 2, gdzie zajmiemy określone czynności i narzędzia, bez których dania "nie wyjdą". Emocje znajdą się niekiedy na bardzo wysokim poziomie, a my będziemy się rozwijać jak i swoją relację i współpracę. No już, bo zaraz się zupa zapali! :D
 
 
 
Z goglami VR, ale i bez nich będziemy w stanie doskonale bawić się i współpracować przy okazji Keep Talking and Nobody Explodes, gdzie jeden z graczy rozwiązuje zagadki, ale drugi posiada odpowiednie instrukcje zawierające rozwiązania. Czas Was goni, zatem spieszcie się, ponieważ w przypadku porażki pudełko eksploduje!
 
 
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie A Way Out, czyli najgłośniejszy w ostatnim czasie tytuł stawiający tylko i wyłącznie na kooperacyjną zabawę, w której... tak uciekniemy znów z więzienia. To jednak tylko część opowieści o dwóch przyjaciołach, którzy wpadli w małe tarapaty. Filmowa akcja, charakter oraz masa dobrej zabawy czeka na Was!
 
 
 
Oczywiście to jedynie kilka wybranych tytułów, które mogą okazać się potencjalnie świetne na ten dzień. Oczywiście z pewnością wiele osób znajdzie bardziej romantyczne zajęcie na ten czas, jednakże gdybyście nie mieli ochoty na wielkie "ochy" i "achy" to może zdecydujecie się chwycić za dwa pady i spędzicie wolny wieczór z ukochaną osobą przy okazji wspólnie starając się pokonać stawiane cyfrowe wyzwania. 

Komentarze (0):
Reklama