dodano: 2019-02-20 07:00:02

War Thunder otrzyma aktualizację z czołgami z końca XX wieku oraz...

Autor: Uszaak
0
War Thunder otrzyma aktualizację z czołgami z końca XX wieku oraz...
Gaijin Entertainment ogłosiło wczoraj ogromną aktualizację 1.87 do gry War Thunder. Wprowadzi ona do gry nowe czołgi, samoloty i okręty. 
 
Przyszła aktualizacja przesunie granice technologiczne drzew jednostek naziemnych, umożliwiając kierowanie pojazdami z końca XX wieku, które weszły do użycia po Zimnej Wojnie. Oprócz czołgów do gry zawitają także samoloty i okręty.
 
Wśród jednostek lądowych nowej, VII Ery, należą czołgi i pojazdy skonstruowane w latach 80. i 90. XX wieku. Dokładne opisy tych maszyn - ich możliwości, wyjątkowe cechy bojowe - znajdą się w nadchodzących Blogach Deweloperów War Thunder, z których pierwszy niedawno miał premierę.
 
Jedną z nowinek, o której gracze mogą się dowiedzieć, jest ikona współczesnych starć pancernych, czyli główna maszyna bojowa sił brytyjskich - Challenger 2. Jego nowa wersja to najnowocześniejszy sprzęt, jaki kiedykolwiek pojawił się w Brytyjskiej Armii. Dzięki aktualizacji 1.8 gracze będą mogli pokierować Challengerem 2 i poprowadzić go do wirtualnych bitew. Opracowany w połowie lat 80. XX wieku pojazd jest następcą Challengera 1, który służył podczas misji pokojowych i w trakcie zbrojnego konfliktu w Iraku. 
 
Gry konsolowe_kreacje_świąteczne na Ceneo.pl
 
Challenger 2, analogicznie do swojego poprzednika, łączy w grze doskonałą mobilność z dużą siłą ognia. Maszynę chroni pancerz Chobham, który sprawia, że jest to jeden z najlepiej zabezpieczonych czołgów w grze, szczególnie z przodu pojazdu. 
 
O jednostkach naziemnych VII Ery, o czołgu Challenger 2 oraz o innych pojazdach i nowinkach, które pojawią się w grze dzięki aktualizacji 1.87, możecie dowiedzieć się z Blogach Deweloperów War Thunder: 
 
War Thunder to darmowa, międzyplatformowa gra wojenna MMO po polsku na PC, PS4, Mac oraz Linux ze społecznością ponad 15 milionów graczy. W walkach toczących się na lądzie, morzu i w powietrzu bierze udział ponad 800 - dokładnie odwzorowanych historycznie - samolotów, okrętów i czołgów począwszy od lat sprzed II Wojny Światowej, aż do okresu Zimnej Wojny. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):