dodano: 2018-01-12 16:00:01

Wargaming po raz kolejny wspiera WOŚP

Autor: nocarz
Wargaming po raz kolejny wspiera WOŚP
2

Najbliższa niedziela będzie najgorętszym z dni w nowym roku, a to za sprawą 26 już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku rózne firmy, sławni ludzie czy kolekcjonerzy wystawiają na aukcje różne przedmioty lub usługi.
 
W tym roku z WOŚP jest ponownie Wargaming. Wydawca WoT i WoW wraz z firmami Cobi i Merlin Publishing przekazał kilka cenny rzeczy na tegoroczny finał. Dzięki wsparciu WOŚP można otrzymać nie tylko czerwone serduszko ale także mało spotykane czołgi i statki, a także zestawy klocków, puzzli i komiksy.
 
Aukcje będą trwały do 25 stycznia, a wśród dóbr jakie będzie można wylicytować będą czołgi Obiekt 252U i Su76i oraz okręty premium: Gremiaszczy, Fujin i Kamikaze, a także Belfast, Kamikaze R i Imperator Nikolai I. Oba czołgi wylicytować można tylko w zestawie z klockami Magda (powstańczy czołg Panther), 1000-elementowymi puzzlami i komiksem World of Tanks: Roll Out.
 
Natomiast do licytacji okrętów: Belfast, Kamikaze R i Imperator Nikolai I, dołożono puzzle z grafiką z gry WoW. Wszystkie środki zebrane w ten sposób zasilą konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko w licytacjach Wargamingu ale też w innych wspierających 26 finał WOŚP.
 
I jak mówi Jurek Owsiak - Sie ma! I gramy do końca świata i jeden dzień dłużej, a ja proponuję żebyśmy grali o dwa dni dłużej, bo granie to nie zawsze strata czasu. -
 
1_10
2_8

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-13 15:49:46

Wątpię, zwłaszcza, że Cyberpunk w tym roku się nie ukarze :D Poza tym wielka orkiestra to nie obowiązek brania w niej udziału tylko dobrowolna i opcjonalna sprawa, popieram WOŚP ale uważam, że to państwo powinno za służbę zdrowia się brać konkretnie i z grubej rury a nie takie akcje. Jak spojrzeć na udział środków zebranych w WOŚP w porównaniu z budżetem na służbę zdrowia to troszkę blado to wygląda choć przyznaję, że sprzęt w szpitalach itd bezsprzecznie widać, w mojej opinii większy pożytek jest z tego, że się łączy i aktywizuje społeczeństwo choć i pewne podziały z tego też są niestety.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 21:27:51

Każda forma wsparcia jest super. Mogliby np. CD projekt zrobić Cyberpunka o złotówkę droższego i z każdej kopii by mogło iść na np. Orkiestrę... posypałyby się miliony i rekordy rekordów nie do pobicia.