dodano: 2019-01-12 22:05:02

Wargaming wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Autor: AnoX
Wargaming wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
19°
0

Wargaming po raz kolejny będzie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ramach akcji charytatywnej będzie można zakupić wiele wyjątkowych rzeczy!
 
Wargaming ma przyjemność poinformować, że już kolejny rok kiedy wspieramy działania statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całość dochodu zostanie przeznaczona na cel 27. Finału, czyli zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na aukcjach znajduj się przedmioty dotyczące zarówno okrętów morskich jak i czołgów. Wśród gadżetów znajdziemy m.in. koszulki, klocki Cobi oraz masę niespodzianek.
 
Miłośnicy czołgów i World of Tanks mają w tym roku dwie propozycje. Pierwszą z nich, nawiązuje do wprowadzenia polskiej linii do gry w zeszłym roku. W tym pakiecie znajdziecie zestaw polskich czołgów premium (50 TP prototyp i Pantera Pudel) wraz z oficjalnymi przedmiotami z Wargaming Store: bluza z kapturem, spodnie dresowe, koszulka z Panterą Pudel oraz klocki firmy COBI również z tym czołgiem. Wisienką 2 dodatkowe zestawy - koszulka i torba „Polska siła, polska chwała” dla zwycięzcy
 
 
Druga aukcja skierowana jest do prawdziwych kolekcjonerów. Znajdziecie na niej unikatowy czołg Panzer V/IV. Jest to prawdziwa legenda, którą można było dostać tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. Wystawiamy go wyłącznie na szczytne cele i z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z tą perełką kolekcjonerską na aukcji znajdziecie zestaw klocków COBI - Maus, odzież i akcesoria od Wargaming Store - koszulkę w klimacie tego niemieckiego potwora, breloczek do kluczy i naszywkę z logo World of Tanks. Ponadto otrzymamy także koszulkę i torbę „Polska siła, polska chwała.
 
Fani World of Warships mogą znacznie powiększyć kolekcję okrętów premium o bardzo wartościowy pakiet. W skład wchodzi krążownik VIII poziomu Belfast, japoński niszczyciel V poziomu Kamikaze R, radziecki krążownik VIII poziomu Kutuzov oraz amerykański pancernik IX poziomu Missouri. Co więcej, będzie mogli te maszyny sprawdzić ze specjalnym towarzystwem – Arturem Płóciennikiem, producentem wykonawczym World of Warships i Michałem Jastrzębskim, koordynatorem polskiej społeczności graczy. Termin wspólnego pływania i polowania w ramach własnego dywizjonu zostanie ustalony. Jakby tego było mało to będziemy mogli złożyć z klocków - egzemplarz limitowanej edycji modelu World of Warships: Battleship Bismarck ze specjalnym certyfikatem autentyczności podpisanym przez prezesa COBI oraz projektantów modelu. Do zestawu dołączona jest także indywidualna tabliczka z nazwą okrętu i oznaczeniem 011 zgodnym z certyfikatem. Licytację znajdziecie tu: http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-warships-zestaw-okretow-dywizjon-i8768002 
 
Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także im większa będzie wartość licytacji, tym więcej środków zostanie przeznaczonych azachęcamy do dzielenia się informacją o aukcjach i licytowania wysoko! 
 
Strona World of Tanks
 
Strona World of Warships
 
Strona Wargamingu

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):