dodano: 2018-11-08 14:05:01
PC

Wargaming zapowiada nową grę - Pagan Online! Zaskakujący klimat

Autor: AnoX
Wargaming zapowiada nową grę - Pagan Online! Zaskakujący klimat
14°
0

Wargaming oficjalnie ogłosił swój najnowszy projekt, który zatytułowany został Pagan Online. Najnowszy tytuł zaskakuje formą oraz atmosferą świata gry.
 
Pagan Online to zupełnie nowa produkcja Wargamingu oraz Mad Head Games, które zabiorą nas do świata przedstawionego,  osadzonego w okresie przedchrześcijańskim. Inwazja potworów zbliża się wraz z mitycznymi bóstwami, a nasi herosi będą starali się ich powstrzymać.
 
Rozgrywka ma stanowić nowe spojrzenie na action RPG w stylu Hack'n'Slash, oferując najlepsze elementy z tych gatunków (dynamika, potężni bohaterowie, sporo wyposażenia) wraz z dungeon crawlerami i charakterystyką tytułów MOBA. 
 
Studio pochodzące z Serbii wraz Białoruskim gigantem stawiają na wymagające i bardzo intensywne zmagania w ramach zróżnicowanych środowisk, w których przyjdzie nam sprawdzić różnorodne misje, dodatkowe tryby czy wybrać wyższe poziomy trudności. Co ważne kampania fabularna ma być nie tylko długa, ale także rozszerzana o kolejne epizody.
 
Nastawienie projektu skierowane jest na umiejętności i wyzwania, które razem mają się złożyć na wciągającą i bardzo dobrą jakość tytułu. Wciąż nie wiedzieliśmy Pagan Online, lecz bez wątpienia warto czekać na to co wysmażą nam w przyszłym roku twórcy. 
 
Jacob_Beucler
 
- Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe - mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. - Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie. -
 
Uros_Banjesevic 2
 
- W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające - dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. - To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem! -
 
Pagan Online ma mieć premierę w 2019 roku.
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama