dodano: 2019-07-12 21:30:03

Wczoraj zadebiutowały aż cztery odmienne gry - Co oferują?

Autor: AnoX
Wczoraj zadebiutowały aż cztery odmienne gry - Co oferują?
53°
0

W dniu wczorajszym na rynku zadebiutowały cztery ciekawe propozycje, które mogą Was zainteresować i zaskoczyć swoimi pomysłami na zabawę oraz jej urozmaiceń.
 
Rozpoczynamy od widocznego powyżej EARTH DEFENSE FORCE 5, czyli od kolejnej produkcji zabierającej nas do świata, gdzie ludzkość musi się mierzyć z wielkimi potworami, robakami oraz różnego typu wielkimi stworzeniami, które zagrażają zwykłym obywatelom. W związku z czym stajemy do nierównej walki, w gigantycznych konfliktach decydujących o bezpieczeństwie. Produkcja pierwotnie ukazała się na PlayStation 4 i poradziła sobie tam nieźle, ale wersja na komputery osobiste może okazać się jeszcze lepsza.
 
 
 
Jakby było tego mało sprawdzić możemy już także grę SolSeraph, która umożliwi nam wybranie się do świata pełnego magii, nietypowych istot oraz walki o dobra ze złem. Stając się rycerzem-aniołem będziemy musieli odeprzeć zagrożenia na kilku polach.
 
Potyczki będą się toczyć zarówno na polu klasycznej strategii tower defence jak również bezpośrednio na froncie, pokonując kolejne istoty zmierzające w naszą stronę.
 
 
 
Valkyria Chronicles 4: Complete Edition to kolejna produkcja SEGA-i, która cały czas intensywnie przerzuca swoje hity także na tę platformę. Za 50 euro na konsolach można nabyć pełne wydanie zawierające poza podstawową zawartością także:
 
  1. A United Front with Squad 7
  2. Edy's Advance Ops
  3. The Two Valkyria
  4. Expert Level Skirmishes
  5. A Captainless Squad
  6. Squad E, to the Beach!
 
 
Bazująca na modelu RPG z turową walką oferuje nam także obniżoną cenę na podstawowe wydanie na wszystkich platformach (PC, PS4, XB1 i NSH) wynoszącą 30 euro.
 
 
Tworzony przez JoyMasher oraz wydawany przez The Arcade Crew tytuł - Blazing Chrome, który zabiera nas do najlepszych czasów retro strzelanek, które mogą zapewnić nam okazję do walki z licznymi przeciwnikami w niesamowitym świecie.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama