dodano: 2019-05-23 20:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

We. The Revolution niebawem pojawi się na konsolach

Autor: nocarz
We. The Revolution niebawem pojawi się na konsolach
0

We. The Revolution to produkcja, w której gracze przenoszą się do czasów krwawej Rewolucji Francuskiej. Jest to produkcja polskiego studia Polyslash i kiedy pojawiła się 21 marca tego roku na komputery osobiste PC została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy.
 
Okazała się też jedną z ciekawszych propozycji rodzimej branży. Teraz autorzy idą za ciosem i 25 czerwca gra ma pojawić się w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Użytkownicy tej ostatniej mogą nabyć swoją kopię już w pre-orderze. O ile wersja PC nie nastręczała twórcom problemów, o tyle ostatnie miesiące upłynęły im na przeniesieniu portu na konsole oraz dopasowaniu sterowania do kontrolerów.
 
- We. The Revolution zadebiutowało na PC w pięknym stylu zbierając świetne oceny zarówno w mediach jak i od użytkowników - powiedział Lukasz Mach, szef marketingu/PR w Klabaterze – Wiemy, że wielu graczy preferujących dojrzałe gry z ciekawą historią bardzo czeka na edycję konsolową. Połączone zespoły Polyslash i Klabatera cieżko pracują, by nie zawieść tych nadziei. We. The Revolution to absolutnie niepowtarzalny tytuł, cieszę się że już niedługo zagrają w niego właściciele konsol. -
 
Recenzja We. The Revolution
 
Akcja We. The Revolution została przeniesiona do czasów kiedy głowy gęsto spadały odcinane za pomocą gilotyny i żaden arystokrata nie mógł czuc się bezpiecznie. Gracze wcielają się w przedstawiciela Republiki, który pracuje jako sędzia Trybunały Rewolucyjnego. Naszym zadaniem jest wydawanie wyroków nie tylko na możnych dawnego reżimu ale także na zwykłych ludzi.
 
Niestety przy okazji musimy bardzo uważać ponieważ każda zła decyzja może kosztować nas więzienie lub w najgorszym razie pójdziemy na szafot. Twórcy nie sprowadzili historii tylko do wydawania wyroków ale w międzyczasie gracze prowadzą swoje normalne życie.
 
Jeżeli jesteście ciekawi historii, a przede wszystkim samej gry osadzonej w nietypowym i jednocześnie najbardziej krwawym w historii Francji warto spróbować swoich sił jako sędzia.  
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama