dodano: 2017-12-07 12:05:01
PCXONEXONEX

Drugi weekend alpha Darwin Project wystartuje już za chwilę!

Autor: AnoX
Drugi weekend alpha Darwin Project wystartuje już za chwilę!
2

Drugi weekend alpha testów Darwin Project wystartuje już za tydzień, tymczasem poznaliśmy już godziny trwania. Co teraz wprowadziło Scavengers Studio?
 
Poprzedni weekend okazał się dla twórców bardzo udany, ponieważ udało się zgromadzić aż 1,5 miliona wyświetleń na YouTube oraz przeszło 11 lat materiału na Twitchu! Studio chce kontynuować ten sukces za sprawą kolejnego weekendu alpha testów. 
 
Od 15 grudnia 2017 roku posiadacze komputerów osobistych, którzy mieli szczęście trafienia do Zamkniętych Alpha Testów będą mogli po rywalizować w mroźnej Północnej Kanadzie. 
 
Tym razem główną nowością będzie możliwość oddelegowania jednego z graczy w rolę Show Directora, który będzie mógł wpływać na obraz sytuacji na arenie. Jego obecnością będzie fruwający po mapie dron, który będzie korzystać ze swoich potężnych mocy, które jeszcze mocniej podkręcać będzie tempo akcji. 
 
Klasycznie już twórcy będą sami prezentować swoją grę na YouTube i Twitchu, a każda osoba, która weźmie udział będzie mogła liczyć na specjalne elementy kosmetyczne w dniu premiery (te związane będą ze zbliżającymi się świętami).
 
Darwin Project zadebiutować ma wiosną 2018 roku na Windows PC oraz Xbox One. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-07 23:10:28

Podziękuję

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-07 18:07:00

Świat jakiś mało żywy się wydaje, mam wrażenie, że roślinność w ogóle się nie porusza. Wizualnie dość ciekawie to wygląda, mechaniki raczej ujdą choć przy strzelaniu z łuku ta maska z porożem mam wrażenie, że może nieco przeszkadzać i irytować, bieganie trochę dziwnie i za szybko się odbywa. Ciekawe jak się tytuł jeszcze zmieni do premiery.