dodano: 2019-04-15 18:10:02
PC

Whispers of a Machine zaprezentowane na nowym zwiastunie filmowym

Autor: agusia16
Whispers of a Machine zaprezentowane na nowym zwiastunie filmowym
0

O nordyckim przygodowym science - fiction, zatytułowanym Whispers of a Machine, już wspominaliśmy, o jego dacie premiery także. Teraz zaś zachęcamy Was do zapoznania się z nowym zwiastunem filmowym.
 
Ten przybliża nie tylko samą rozgrywkę, ale i prezentuje głębsze spojrzenie na przygodę Clifftop Games i Faravid Interactive, dostępną od 17 kwietnia na PC i telefony komórkowe, wydaną przez firmę Raw Fury. Zaprezentowany film wideo pozwoli fanom takiego rodzaju rozgrywki poznać sposób rozgrywki, mechanikę śledztwa i argumentacji, przybliżając jednocześnie wybory narracyjne, jakich w grze brakować nie będzie. 
 
Whispers of a Machine to opowieść wykonana w grafice retro, przenosząca graczy w cybernetyczny świat, w którym oprócz zwykłych ludzi żyją cyborgi. Jedną z takich osób, w Whispers of a Machine, o której mieliśmy okazję wspominać na stronie w tym wpisie, jest agentka specjalna o imieniu Vera, postać wzbogacona w specjalne umiejętności, między innymi zdolność, która pozwala na dostosowanie psychicznego myślenia i dopasowanie się do każdej sytuacji i kontrolowanie otoczenia, a także wspomnień. Jej towarzyszem jest zaawansowana nanocząsteczka, źródło specjalnych umiejętności, zwana Blue. Oprócz zadanie, które zostanie Verze przydzielone, protagonistka stanie się nie tylko świadkiem, ale i uczestnikiem  wydarzeń, w których ścierają się dwie zwalczającego się frakcje. Jedna pragnie zniszczyć sztuczną inteligencję a drugą przywrócić jej dawny blask.
 
Whispers of a Machine można już dodawać do listy życzeń na Steamie  lub GOG-u, lub zaprawiać ją w przedsprzedaży w App Store. Gra swój debiut na PC, Mac, iOS i Android będzie mieć 17 kwietnia. 

Karta gry na Steam

Karta gry na GOG.com

Zamów w przedsprzedaży na App Store

Strona wydawnictwa Raw Fury


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):