dodano: 2019-06-19 22:30:04
ANDIOSPC

World of Tanks Blitz ma już 5 lat i osiągnęło wyśmienity wynik!

Autor: AnoX
World of Tanks Blitz ma już 5 lat i osiągnęło wyśmienity wynik!
22°
0

World of Tanks Blitz zaliczyło swoje piąte urodziny, co dodatkowo udało się połączyć z przekroczeniem aż 120 milionów pobrać na urządzeniach mobilnych.
 
Mobilna gra Wargamingu doczekała się piątych urodzin, którym towarzyszy także wyjątkowe osiągnięcie mierzące przeszło 120 milionów pobrań, czyli wynik bez wątpienia imponujący. Do tego chodzą także wydania na MacOS, Steam i Windows 10. Te rezultaty oraz ponad 1,5 miliona grających codziennie to wynik prawdziwie godny.
 
Od dnia premiery produkcja mocno się rozwinęła oraz zapewnia obecnie prawie 400 jednostek oraz aż 8 nacji wraz z rozbudowanymi elementami pozostałymi. Zapomnieć nie sposób także o tym, że w tym wypadku mamy także do czynienia z dodatkami nawiązującymi do Warhammer 40 000 czy Valkyria Chronicles.
 
 
 
Twórcy postanowili postawić na świętowanie i wydarzenia, które rozpoczynają się dzisiaj i potrwają przez najbliższy czas. W tym okresie będziemy mogli skorzystać z wielu narzędzi ulepszających naszą zabawę.
  
- World of Tanks Blitz jest długofalowym sukcesem dzięki temu, że przesunęliśmy granice mobilnego gamingu - mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks. - Aby wygrać musisz polegać na czymś więcej niż samej sile i kto ma najlepszy czołg. To gra o myśleniu i przechytrzeniu przeciwników, a gracze to kochają. Bez oddanej społeczności i spełniania ich próśb nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy teraz. Świetnym przykładem może być gracz z Turcji, który chciał się oświadczyć dziewczynie poprzez Blitza. Było to wyzwanie dla naszych twórców, ale mu to umożliwili! -
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama