dodano: 2020-03-26 18:00:01

World War Z czyli trzy a nie dwie gry darmo na Epic Games Store

Autor: agusia16
World War Z czyli trzy a nie dwie gry darmo na Epic Games Store
11°
0

Epic Games Store zrobił swoim użytkownikom miłą niespodziankę i od dziś zamiast dwóch, trzy growe darmówki, World War Z, Figment i Tormentor X Punisher. 
 
Epic Games Store przygotował dziś dla swoich użytkowników miłą niespodziankę. Zamiast dwóch zapowiedzianych w zeszłym tygodniu gier, przygotował trzy produkcje, a wśród nich World War Z.
 
Gra World War Z zebrała sporo solidnych ocen!
 
I tak od dzisiaj do 2 kwietnia, do godziny tym razem 17-tej dodacie do swojej biblioteki nie da darmowe tytuły, a trzy i będą to: World War Z, Figment i Tormentor X Punisher. Obydwie gry pobierzecie za darmo do 2 kwietnia, a jeszcze tego samego dnia do waszej biblioteki na Epic Games Store trafią dwa, przynajmniej na razie tyle wiemy, tytuły. Tym razem będą to: Gone Home i Hobe. te dwa tytuły będą dostępna za darmo na Epic od 2-9 kwietnia.
 
Póki co sięgajcie po darmowe World War Z, czyli po kooperacyjną strzelankę trzecioosobową przeznaczoną dla czterech graczy, w której stajemy do walki z hordami żywych trupów, czyli zombiakami.
 
Dodajecie do swojej biblioteki na Epic Games Store także przygodową i muzyczną grę akcji autorstwa studia Bedtime Digital Games, zatytułowaną Figment, w której przeniesiecie się do surrealistycznego świata wypełnionego dźwiękami.
 
Nie zapominajcie także o brutalnej grze akcji E-Studio, wydanej przez raw Fury, zatytułowanej Tormentor❌Punisher, w której krew leje się strumieniami, trupy padają gęsto a ilość bossów jest przeogromna. 
 
Wszystkie te darmowe gry doostępne teraz za darmo na Epic Games Store, są do odebrania w wersjach na komputery PC lub Mac. 
 
Odbierz darmowe gry na Epic Games Store
 
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama