dodano: 2018-09-14 16:00:01
PCXONEXONEX

Zadebiutował drugi dodatek do State of Decay 2

Autor: nocarz
Zadebiutował drugi dodatek do State of Decay 2
1

Wczoraj zadebiutowało kolejne rozszerzenie, do ekskluzywnej produkcji na platformy Windows 10, State of Decay 2 pod nazwą Daybreak Pack.
 
Produkcja studia Undead Labs, która ocieka krwią i ciałami „martwych” zombiaków wzbogaciła się o drugie już rozszerzenie Daybreak Pack, które wprowadza do gry między innymi czteroosobowy tryb kooperacji Zombie Siege. To nic innego jak klasyczna horda, w której gracze wcielą się w żołnierzy Red Talon i za pomocą najwyższej klasy broni będą odpierali kolejne ataki nieumarłych. W tym samym czasie technik spróbuje przywrócić łączność satelitarną.
 
Gracze otrzymają do dyspozycji kolejne narzędzia do eksterminacji (dziewięć broni palnych, sześć nowych ładunków wybuchowych i sześć rodzajów broni białej). Do gry zostanie wprowadzona nowa postać – żołnierz Red Talon oraz nowy wróg Blood Plague Juggernaut, który zaraża chorobą i jeśli nie zostanie wyleczona, gracz zamieni się w zombie.
 
DLC Daybreak Pack dostępne jest w cenie 45,99 na konsoli Xbox One i komputerach PC. Dodatek wchodzi także w skład edycji Ultimate. Podstawka State of Decay 2 dostępna jest na Xbox One w ramach abonamentu Xbox Game Pass lub w cenie 99,99 zł. Natomiast subskrypcja nie obejmuje dodatków ale można je zakupić trochę taniej i tak Daybreak Pack dostaniemy już za 41,39 zł. 
 
Strona oficjalna gry
 
Karta State of Decay 2 w sklepie Microsoftu
 
Karta DLC Daybreak Pack w sklepie Microsoftu
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-10-01 09:42:41

Może się spodobać ten dodatek a na moją uwagę zwrócił ten grubasek z czerwonymi oczami hehehe :)