dodano: 2019-05-29 22:20:03

Zbliżające się premiery - Czerwiec 2019, w cieniu pogłosu E3 2019?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Czerwiec 2019, w cieniu pogłosu E3 2019?
21°
0

Targi E3 2019 rozpoczną się już niebawem, a co za tym idzie zbyt wielu premier w najbliższym miesiącu nie znajdziemy. Zbliżające się premiery, Czerwiec 2019
 
 
Tegoroczny czerwiec, tak jak z resztą wiele poprzednich pozbawiony jest wielu premier, choć niektóre mogą nas zaskoczyć przed, w trakcie i po targach. W związku z tym na rozgrzewkę zapraszamy Was do tekstu poświęconemu przygodówkom, które debiutują w tym miesiącu. To właśnie tam znajdziecie chwile poświęcone dla chociażby Journey, The Sinking City oraz Heavy Rain.
 
 
Zabawę będzie można rozpocząć 4 czerwca, gdy na rynku pojawi się kolejna gra oparta o uniwersum Warhammera. Warhammer: Chaosbane pozwoli nam powrócić do fantastycznego świata, gdzie sprawdzimy się w kolejnej grze akcji.
 
 
 
6 czerwca fani sportów motorowych będą mogli sprawdzić MotoGP 19, zabierające nas do świata piekielnie dynamicznych oraz wyśmienicie sobie radzących kierowców motorów. Najwyższy klasa, najlepsze pojazdy... czego chcieć więcej!
 
 
 
Octopath Traveler oficjalnie ma 7 czerwca 2019 roku zagościć także na komputerach osobistych, jednocześnie odbierając grze kwestię ekskluzywności dla Nintendo Switch.
 
 
 
20 czerwca gracze mają mieć okazję do sprawdzenia zremasterowanej piątej odsłony cyklu Yakuza. To kolejny tego typu projekt w ramach marki, która przechodzi z następną grą z PS3 na PS4. Tego samego dnia powinniśmy móc sprawdzić Steel Division 2, które zaliczyło już niestety kilka przesunięć....
 
 
 
 
Crash Team Racing Nitro-Fueled to debiutująca 21 czerwca odświeżona gra wyścigowa z Crashem, jego przyjaciółmi oraz nowymi postaciami, które walczą o zmiano najlepszego kierowcy oraz o uratowanie całej planety!
 
 
 
 

 
 
25 dnia będzie można zapoznać się z europejską i polską wersją gry Judgment jak również z konsolową wersją polskiej produkcji niezależnej We. The Revolution.
 
 
 
 
27 czerwca przekonamy się o tym jak dobre może być wspomniane The Sinking City, a już dzień później sprawdzimy również Super Mario Maker 2 oraz F1 2019.
 
 
 
 
W tym miesiącu mamy mieć okazję sprawdzić jak dobrze można strzelać z bananem... tak mowa tutaj o My Friend Pedro! Grze o której wcześniej było dość głośno, a pomte przepadła ona zbyt mocno.
 
 
 
Czerwiec 2019 to kolejny miesiąc niemalże do zapomnienia, choć jak to co roku ma miejsce po prostu zainteresowanie medialne będzie przez około dwa tygodnie rozciągnięte na konkretne tytuły, dopiero co zapowiedziane. Być może jeszcze coś w trakcie targów E3 2019 się ukaże, jednakże z przy czyn oczywistych nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować w tej chwili.

Komentarze (0):
Reklama