dodano: 2019-01-11 12:00:02

Znamy datę premiery FutureGrind - Kiedy będziemy mogli zagrać?

Autor: nocarz
Znamy datę premiery FutureGrind - Kiedy będziemy mogli zagrać?
0

Kilka dni temu pisaliśmy o futurystycznych wyścigach FutureGrind. Nie minęło wiele czasu, a studio MilkBag Games podało jeszcze więcej szczegółów na temat tej produkcji.
 
FutureGrind ma pojawić się już 22 stycznia na konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W tej przepełnionej akcją grze gracze wcielą się w świeżo upieczonego kierowcę futurystycznego motocykla, który ściga się po kolorowych szynach, a każde z kół ma inny kolor.
 
Zadaniem gracza jest przeskakiwanie na szynę z odpowiednim kolorem. Osi akcji jest ekstremalny i futurystyczny sport, który w niedalekiej przyszłości ma być prawie narodowym. Wyścigi to nie tylko ekstremalne wyczyny, ale przede wszystkim zdobywanie punktów, które przekładają się na chwałę sponsorów. Ci z kolei umożliwią nam dostęp do nowych motocykli i tras.
Zapowiedź FutureGrind
 
FutureGrind przetestuje nasz reflex na 30 różnorodnych trasach i zaoferuje 5 unikalnych pojazdów. Ponadto dostępny będzie tryb multi oraz attack. Podczas rozgrywki będzie można wykonywać serię akrobacji za co otrzymywać będziemy dodatkowe punkty. Gra jest tak naszpikowana akcją, że z pewnością niejeden raz będziemy musieli zaczynać wyścigi od nowa aż do uzyskania perfekcji.
 
Cała rozgrywka okraszona jest kolorową grafiką i elektroniczną muzyką stworzoną przez bignic'a. Kilka pierwszych utworów możecie posłuchać na oficjalnej stronie twórcy ścieżki dźwiękowej i tam też możecie zakupić cały album za około 6 dolarów. 
 
FutureGrind będzie mieć premierę 22 stycznia 2019 roku na konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.
 
Oficjalna strona gry
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):