dodano: 2018-04-15 23:20:01

ZOTAC ZBOX Q - Nowa seria ślicznych mini komputerów!

Autor: AnoX
ZOTAC ZBOX Q - Nowa seria ślicznych mini komputerów!
2

ZOTAC ZBOX Q to zupełnie nowa seria komputerów mini-PC oferująca niezłą wydajność, świetny design oraz znakomitą zagospodarowanie małą przestrzenią.
 
ZOTAC ZBOX Q to nowość w ofercie ZOTAC Technology, która w swojej bardzo kompaktowej formie dostarczy użytkownikowi spore możliwości "najbardziej zaawansowanego i wydajnego procesora graficznego NVIDIA® Quadro®". Możliwości które zaprezentowane zostaną na targach NAB Show w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych wynikają także z architektury Pascal™.
 
To wszystko wydaje się małym osiągnięciem? To co powiecie na to, że model P5000 pozwala na korzystanie z wirtualnej rzeczywistości? Seria Q to zapewnienie znakomitego działania za sprawą procesorów Intel i5 i i7.
 
ZBOX Q to tylko 7 cm wysokości, co wraz z zaoszczędzeniem 50% powierzchni klasycznych wież stanowi świetne możliwości zarówno do porzenoszenia jak i odpowiedniego dostosowania przepływu powietrza. ZOTAC wprowadził do tej serii także dwie karty sieciowe gigabit Ethernet, moduł WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI 2.0, do 32 GB pamięci DDR4, napędy M.2 i 2,5-calową wnękę przystosowaną do montażu urządzeń pamięci masowej HDD/SSD.
 
Jakby tego było mało producent zadbał o kompatybilność z systemem montażowym VESA, dzięki czemu komputer będziemy mogli schować nawet za monitorem czy telewizorem do którego go podłączymy!
 
- Jako firma, która opracowała pierwszy na świecie komputer klasy Mini PC, jesteśmy dumni z tego, że możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych użytkowników, którzy wymagają nie tylko wydajności niezbędnej do profesjonalnych zastosowań, ale również oczekują niewielkich rozmiarów od wykorzystywanego systemu. Nowa seria Q, to nie tylko przełom dotyczący naszej linii produktów z serii ZBOX, ale także dowód na to, że niewielkie rozmiary obudowy mogą kryć w swoim wnętrzu potężne możliwości - mówi Jacky Huang, Dyrektor ds. Produktu w firmie ZOTAC Technology.
 
Strona serii
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-04-16 09:43:19

Chyba raczej produkt dla rozgłosu? Jakiej liczbie osób jest potrzebna taka minimalizacja?

avatar TOM3K
dodano: 2018-04-16 08:26:47

W takiej małej puszce miałbym obawy co do temperatur. Zbytnia minimalizacja nie jest za dobra moim zdaniem.