dodano: 2019-02-14 11:40:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Zwiastun premierowy Far Cry New Dawn - To będzie istne szaleństwo!

Autor: nocarz
Zwiastun premierowy Far Cry New Dawn - To będzie istne szaleństwo!
0

To już po jutrze odbędzie się premiera najnowszej odsłony Far Cry, w której apokalipsa jest zbyt kolorowa.
 
W ostatnim czasie kampania promocyjna gry rozkręciła się i mogliśmy widzieć ciekawe materiały między innymi zwiastun fabularny z siejącymi chaos bliźniaczkami. Teraz Ubisoft opublikował zwiastun premierowy, którym chce przekonać resztę graczy do tej jaskrawej apokalipsy.
 
Zwiastun fabularny z Bliźniaczkami Apokalipsy
 
W tym materiale znowu główną rolę grają bliźniaczki i powiem wam, one są naprawdę psychopatyczne. Podobnie zresztą jak się to miało w poprzedniej odsłonie gdzie mieliśmy do czynienia z Bramami Edenu i Josephem Seedem. Zresztą jak sami zobaczycie na materiale, postać Seeda przewija się co jakiś czas.
 
Far Cry New Dawn zabierze graczy do Hope County w Montanie z tą różnicą, że w kilkanaście lat po zagładzie. W trakcie rozgrywki odwiedzimy stare kąty znane z Far Cry 5, a także te, które nie występowały dotąd w piątce. Dokładnie chodzi tu o specjalne misje, które zabiorą nas do mniejszych lokacji, które są całkowicie nowymi mapami.
 
Recenzja Far Cry 5
 
Far Cry New Dawn zaprezentuje kolory zagłady już jutro (tj. 15 lutego 2019 roku) na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
  

Komentarze (0):
Reklama