logo lubiegrac.pl

Dead Space remake - Zmiany względem Dead Space'a 2008
autor:Anox

W ramach Dead Space Remake zdecydowało się na zmiany względem Dead Space'a z 2008 roku od Visceral Games, oferując w 2022 szerszych poprawek czy modyfikacji, pomiędzy odświeżeniem oraz oryginałem. Co ulepszono? Co przemodelowano? Jak ulepszono nową wersję?

 

Zmiany w Dead Space Remake względem Dead Space (2008)

Odnowienie oprawy graficznej Dead Space'a

Wiele prac Motive Studios postawiło, aby unowocześnić oprawę graficzną, starają się jak najwierniej trzymać się oryginału, jego klimatu oraz ogólnego szkicu. W ten sposób niektóre poziomu doczekał się wprowadzenia szerszej ilości obiektów oraz detali, których nie można było zawrzeć poprzednim razem, ze względu na ograniczenie mocy obliczeniowych. W Dead Space remake statek USG Ishimura stanie się atrakcyjniejszy oraz... bardziej przerażający i chłodny.

Nowe reklamy i plakaty...

Najwięksi fani będą mogli ujrzeć szereg nowych reklam oraz plakatów, które zdecydowano się zmodyfikować, aby odświeżoną pierwszą część mocniej osadzić w całym powstałym później uniwersum Dead Space. W ten sposób nie tylko całość stanie się spójniejsza, ale także zaoferuje graczom szereg smaczków i różnorodnych odniesień.

Odświeżono udźwiękowienie w remake'u

Sporo pracy zdecydowano się włożyć, aby zagwarantować graczom jeszcze bardziej realistyczne udźwiękowienie, uwagi fanów spowodowały jednak, że całość stała się mocniejszą wersją oryginału, aniżeli zmodyfikowanym wydaniem. Pierwszy pokaz spotkał się z chłodnym przyjęciem, w związku z czym Motive zdecydowało się cofnąć o krok i mocniej zbliżyć się w stronę oryginalnego Dead Space'a.

Isaac Clarke przemówi i w "Jedynce"!

Autorzy zdecydowali się nadać Isaacowi Clarke'owi głosu, który poznać można było przy okazji drugiej części. W ten sposób nie tylko graczom łatwiej będzie można zżyć się z głównym bohaterem, ale także zintensyfikuje się napięcie oraz gęsta atmosfera gry. Jednocześnie możliwe będzie delikatne rozszerzenie zawartości fabularnej.

Dead Space remake doczeka się dodatkowych zadań!

Motive Studios uzyskało nie tylko oryginalny kod, ale także fragmenty niedokończone, które związane były z zadaniami czy obszarami dodatkowymi, których ostatecznie nie wprowadzono w oryginale. W 2023 roku będziemy mieli okazję do zaznajomienia się z nimi oraz nowymi aktywnościami, które zostały całkowicie od początku zaprojektowane i zaimplementowane, rozszerzając zawartość Dead Space remake.

 

Komentarze :
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia